Maudymosi kostiumėlių tendencijos 2019 vasarą

Artėjant šiltajam sezonui viena smagiausių užduočių – rasti ir išsirinkti naują paplūdimio uniformą, kuri mus lydės į visus vasaros nuotykius. Kaip visada, vienos gali ir neužtekti! Bet tai tikrai ne bėda, nes maudymosi kostiumėlių kolekcijos 2019 metais žada labai daug įvairovės ir galybę pasirinkimų. Tad garantuotai pamilsite bent vieną modelį iš pirmo žvilgsnio, nors ir esate itin išranki. Gilios iškirptės, sultingos spalvos, asimetriški kirpimai ir, žinoma, piešiniai. Patys įvairiausi, pradedant spalvingosiomis gėlėmis ir baigiant seksualiaisiais leopardo raštais. Taigi, pristatome jums 2019 metų vasaros maudymosi kostiumėlių naujausias tendencijas.

Kalėdinių dovanų gidas 2018

Vos įpusėjus rudeniui miestas ir didieji prekybos centrai pasipuošia kalėdiniais atributais ir mes kaskart žadame sau, kad šiais metais tikrai nepirksime dovanų paskutinę minutę. O, kad viskas būtų taip paprasta. Gi norisi surasti ką nors ypatingo, kas tikrai nudžiugins artimą žmogų. Norisi, kad dovana ne tik patiktų, bet ir būtų naudinga – nenugultų kur tolimame stalčiuje. Taigi, jei trūksta idėjų parengėme jums kalėdinių dovanų gidą, kuriame rasite nuostabių pasiūlymų tiek šeimai, tiek draugams ir, žinoma, meilei!

10 tinkamiausių filmų intymiam vakarui

Pasimatymų klasika – geras filmas, kuris gali baigtis itin maloniu naujos pažinties pratęsimu ar stiprių santykių nuotaikingu paįvairinimu. Gi kokia bebūtų vakaro pradžia – gardi vakarienė, malonus pasivaikščiojimas upės pakrante ar gaiviai kvepiančiu pušynu, girdint jūros ošimą, vakaro pabaigai reikia rasti jaukią ir pritemdytą vietelę, o tam puikiai tinka kinas.

2018 metų paplūdimio tendencijos vientisiems ir dviejų dalių maudymosi kostiumėliams

2018 metų paplūdimio tendencijos vientisiems ir dviejų dalių maudymosi kostiumėliams

Belaukiant šiltojo sezono pasidaro aktualu, o kokios gi šių metų maudymosi kostiumėlių tendencijos? 2018 metais pavasario-vasaros mados savaitės pažėrė tiek daug įvairovės – vargu ar kuriai nors užteks vienos paplūdimio uniformos!

Konkursas (Intymi Pagunda)

Ištirpdyk sušalusią širdį, ruoškis meilės žaidimams pavasarį – laimėk 50 €, 30 € ir 15 € vertės kuponus Intymioje Pagundoje ♡

Meilė su Valentino diena tikrai nesibaigia. Laikas galutinai ištirpdyti apledėjusias širdis – pasiruoškim svaigiam pavasariui kartu. Dabar geriausias laikas papildyti spintą jaudinančiomis apatinių spalvomis ir modeliais. Man kūno temperatūra jau pamažu kyla…

Intymų pavasarį pasitiksime net su 3 laimingaisiais, kurie savo istorijomis ištirpdys daugiausia širdžių. O visiems konkurso dalyviams suteiksime 15 % nuolaidą visoms nesumažintos kainos prekėms.

Asmeniškų dovanų idėjos dviem

Kalėdinis laikotarpis ypatingas tuo, kad būdami suaugę stebuklo jausmą turime susikurti patys. Tą padaryti padeda jaukūs rankų darbo namų papuošimai, ore tvyrantis mandarinų kvapas, pasivaikščiojimai pusnyse skendinčiu mišku, šventiškai spindinti eglutė ir su meile dovanojamos dovanos. Bet ar ne didžiausią pasitenkinimą suteikia brangiausio žmogaus laimė? O jei šįmet padovanotumėte kažką, kuo galėtumėte džiaugtis drauge? Pateikiame 7 dovanų idėjų dviem sąrašą.

apatinio-trikotazo-spalvu-reiksmes

Apatinių spalvų reikšmės: ką apie save išduodate?

Nors dažniausiai apie tai nesusimąstome, spalvos mūsų gyvenime reiškia labai daug. Kai gatvėje įdėmiai nužvelgiu nepažįstamą moterį, pirmos prabėgančios mintys neretai būna susijusios su drabužių pasirinkimu. Apie vieną galiu pagalvoti: „Oho, kokia ryški asmenybė!“, apie kitą: „Vaje, visai pilka pelytė“… Tačiau svetimos akys regi tik išorę. O kokios mes esame po viršutiniais drabužių sluoksniais, kai praktiškai nebėra ko slėpti?

Dovanų idėjos Valentino dienai: kaip ištirpdyti mylimosios širdį?

Vos kelios dienos iki sekmadienio, jaučiu, kaip meilė alsuoja užnugaryje. Jaučiu visus metus, bet Valentino diena turi šį tą magiško, net jeigu raudonų ir rožinių atspalvių atributika prekybos centruose kelia erzulį. Moterys su jauduliu renkasi sukneles, derina kvapus, aukštakulnius ir papuošalus, nejučia galvodamos apie vakaro eigą: kur šįkart mus nuves meilė, kuriam kvapui jis negalės atsispirti, ar patogu nuvilkti šią suknelę? Ir tie žavūs pasimetę vyrai, klaidžiojantys akimis po vitrinas, norėdami nustebinti mylimąsias ar apžavėti neseniai sutiktas moteris.