Belaukiant šiltojo sezono pasidaro aktualu, o kokios gi šių metų maudymosi kostiumėlių tendencijos? 2018 metais pavasario-vasaros mados savaitės pažėrė tiek daug įvairovės – vargu ar kuriai nors užteks vienos paplūdimio uniformos!

Garantuotai rasite didžiulį pasirinkimą tiek tarp vientisų, tiek tarp dviejų dalių maudymosi kostiumėlių. Pro šalį prašauti nesinori nė vienai, veikiau priešingai, visos siekiame pataikyti tiesiai į dešimtuką ir kuo greičiau atrasti maudymukus, su kuriais jausimės nuostabiai. Skaitykite, kas šiais metais bus top‘ai ir hitai paplūdimio aprangoje.

Blizgūs ir švytinčio audinio maudymosi kostiumėliai – prabangiai vasarai

2018 metų paplūdimio aprangos kodas charakteringas ir chaotiškas, taigi spindesys niekur nesitraukia ir šiais metais. Iš blizgaus audinio pasiūti tiek dviejų dalių, tiek vientisi maudymosi kostiumėliai atrodys išskirtinai ir garantuotai pritrauks dėmesį: jie nuostabiai žaižaruos saulės šviesoje ir neįtikėtinai gerai derės prie įdegusio kūno.

Blizgus maudymukas puikiai tiks ir vakarėliui

O nuostabiausia, kad prabanga dvelkiantys, švytinčio audinio maudymukai labai greit gali tapti laisvalaikio aprangos dalimi. Priderinus džinsinius šortus ar perregimą juodą tuniką, tu jau būsi pasiruošusi karštam paplūdimio vakarėliui!

Intymi Pagunda (blizgūs ir švytinčio audinio maudymukai)
Intymi Pagunda (push up maudymosi kostiumėlis Loreto Blue)

Gėlėti maudymosi kostiumėliai arba gamtos deivės uniforma

Ne vienerių praėjusių metų mados kolekcijos, galima sakyti, maudosi floristiniuose raštuose, tai išties ypatingai populiarus pasirinkimas. Tad visai nenuostabu, kad maudymosi kostiumėlių mados 2018 metais tęsia „gėlėtą“ tendenciją. Šią vasarą populiarūs tiek stambūs, tiek itin smulkūs raštai, o svarbiausiu akcentu išlieka – gausa ir eklektika.

Gėlėti raštai – nuostabus pasirinkimas mažai krūtinei

Renkantis maudymosi kostiumėlį, margintą augalų piešiniais, vertėtų žinoti, kad gėlėti raštai vizualiai padidina krūtinę ir gali tapti slapta jūsų atostogų aprangos gudrybe. Renkantis atskirą maudymuką tikrai neprašausite, jei pasipuošite dviejų dalių maudymosi kostiumėliu, kurio viršutinės ir apatinės dalies raštai skirsis. O renkantis vientisą maudymosi kostiumėlį, nuostabiai atrodys atviri šonai ar gili iškirptė.

Intymi Pagunda (vientisas maudymosi kostiumėlis Ipanema Green)
Intymi Pagunda (gelėti maudymosi kostiumėliai)

Gyvūnų raštai bus aktualūs ir 2018 metais

Į šių dienų mados pasaulį galingai įsiveržę „Vintage“ laikai ir toliau didelį dėmesį suteikia gyvūnų raštams. Tai jau turbūt naująja klasika tapęs marginys, kuris gali būti ir viliokiškai seksualus, ir šiuolaikiškai žaismingas.

Itin seksualūs maudymosi kostiumėliai

Vientisas maudymosi kostiumėlis, margintas leopardo, gyvatės ar tigro raštais, išryškins dailias kūno linijas ir atrodys itin moteriškai. Tiesa, prie tokio pasirinkimo puikiai derės plačiakraštė skrybėlė ir masyvūs akiniai nuo saulės. Jei mieliau renkatės dviejų dalių maudymosi kostiumėlį, šis, puoštas gyvūnų raštais: ar tai būtų „Bikini“, ar „Bandeau“ stiliaus maudymukas, atrodys ypač seksualiai ir tikrai pritrauks vyrų dėmesį.

Intymi Pagunda (vientisi maudymosi kostiumėliai su gyvūnų raštais)
Intymi Pagunda (dveijų dalių maudymosi kostiumėliai su gyvūnų raštais)

Sportiniai maudymosi kostiumėliai – ne tik aktyviam laisvalaikiui

Vandenlentės, banglentės, kaitai ir kiti vandens sportai visą vasarą kaitina kraują, suteikia ekstremalių pojūčių ir, žinoma, pritraukia daugybę žvilgsnių. Mados pasaulis jau keletą metų eina koja kojon su gatvės stileivomis ir į aukštąją madą įpina vis daugiau laisvalaikio motyvų. Taigi, sportinis maudymosi kostiumėlis 2018 metais keliauja į „Must-have“ sąrašo viršų!

Patogumas gali būti seksualus

Dizaineriai šį sezoną siūlo itin ryškias, vasariškas spalvas, žaismingus piešinius ir užrašus. Renkantis vientisą maudymosi kostiumėlį puikiai tiks „Plunge“ stiliaus maudymukas, o dviejų dalių maudymosi kostiumėliai pritrenkiančiai atrodys su paaukštinta, „Retro“ stiliaus apatine dalimi, kuri ne tik seksualiai atrodys, bet ir suteiks patogumo užsiimant sportu ar tiesiog su draugais saulėje žaidžiant tinklinį.

Intymi Pagunda (dviejų dalių sportiniai maudymosi kostiumėliai)
Intymi Pagunda (vientisi sportiniai maudymosi kostiumėliai)

Maudymosi kostiumėliai su raišteliais – duoklė detalėms

Pavasario-vasaros mada šiais metais atkreipia dėmesį į smulkiausias detales – raištelius. Mėgstančios paplūdimio aprangą naudoti ne tik maudynėms ar saulės vonioms, bet ir kaip seksualią puošmeną – tai jūsų vasaros uniforma.

Stilinga paplūdimio apranga

Raišteliais dekoruotas tiek dviejų dalių, tiek vientisas, atvirais šonais, nugara ar gilia iškirpte, maudymosi kostiumėlis atrodys unikaliai. Mažiau medžiagos – daugiau raištelių, tačiau tai tikrai nėra blogai, gi ne veltui sakoma: „Mažiau yra daugiau“. Raišteliais surišamos kelnaitės, apjuostas pilvukas, iškirptė ar kitos vietos leis jaustis išskirtinai ir puošniai.

Intymi Pagunda (vientisi maudymosi kostiumėliai su raišteliais)
Intymi Pagunda (dviejų dalių maudymosi kostiumėlis Elba Black)

Maudymosi kostiumėliai su viena petneša – išskirtinis pasirinkimas

Kai tarp daugybės raštų, formų ir spalvų apsisuka galva, viskas pasidaro vienoda, o taip norisi tos vienintelės vasaros uniformos, kuri pritrauktų visų žvilgsnius, vos įžengus į pliažą, rinkitės maudymosi kostiumėlį su viena petneša! Šis, 2018 metais itin populiarus kirpimas tinka ir vientisam, ir dviejų dalių kostiumėliui.

Puikus pasirinkimas didelei krūtinei

Dizaineriai siūlo derinti skirtingus kirpimus ir sujungti, pavyzdžiui, vientisame kostiumėlyje vieną petnešą su seksualiai atidengtu šonu. Beje, šis pasirinkimas ypatingai tiks toms, kurios turi didelę krūtinę, kadangi viena petneša optiškai ją sumažins ir tuo pat metu sukurs grakštesnę pečių liniją.

Intymi Pagunda (dviejų dalių maudymosi kostiumėlis su viena petneša)
Intymi Pagunda (vientisas maudymosi kostiumėlis su viena petneša)

Priekyje susirišantys maudymosi kostiumėliai – seksualioms divoms

Priekyje susirišantys maudymosi kostiumėliai, kaip ir maudymukai su raišteliais, atskleidžia smulkias detales ir, žinoma, dailias kūno formas, pridengdami jas elegantiškomis juostelėmis. Ši tendencija puikiai tinka tiek dviejų dalių, visai nesvarbu ar tai „Bikini“ ar „Bandeau“ stilius, tiek renkantis vientisą maudymosi kostiumėlį.

Ypač tinka kriaušės formos figūrai

Priekyje esantis dailus surišimas atkreips dėmesį, tad tiesiog tobulai tiks moterims su kriaušės formos figūra. Gudrybė visai paprasta, surišimas nukreips dėmesį nuo apatinės kūno dalies ir išryškins bei vizualiai padidins krūtinę. Tos, kurios ieško nestandartinių ir ekstravagantiškų pliažo apdarų, nesnauskite ir pradėkite ieškoti būtent šio modelio maudymosi kostiumėlio.

Intymi Pagunda (vientisas maudymosi kostiumėlis Pomplei Navy)
Intymi Pagunda (dviejų dalių maudymosi kostiumėlis Marseille Navy Colorful)

Maudymosi kostiumėliai pagal figūrą

Kaip svarbu išsirinkti tinkamą audinį, spalvą ar raštą, taip pat itin svarbu maudymosi kostiumėlį pasirinkti taip, kad šis paslėptų trūkumus ir išryškintų privalumus. Skaitykite straipsnį „Maudymosi kostiumėliai pagal figūrą: šią vasarą visos galite atrodyti stulbinančiai“ ir sužinokite daugiau įdomių gudrybių.