Nors dažniausiai apie tai nesusimąstome, spalvos mūsų gyvenime reiškia labai daug. Kai gatvėje įdėmiai nužvelgiu nepažįstamą moterį, pirmos prabėgančios mintys neretai būna susijusios su drabužių pasirinkimu. Apie vieną galiu pagalvoti: „Oho, kokia ryški asmenybė!“, apie kitą: „Vaje, visai pilka pelytė“… Tačiau svetimos akys regi tik išorę. O kokios mes esame po viršutiniais drabužių sluoksniais, kai praktiškai nebėra ko slėpti?

Kadangi apatinius renkamės neketindamos įtikti kritiškiems aplinkinių žvilgsniams ar tam tikriems dress-code‘ams, mėgstamų spalvų paletė pasirenkama nuoširdžiai. Tokiu būdu apatinių drabužių spalvos gali ne tik atskleisti asmeninį charakterį ar vyraujančią nuotaiką, bet ir sietis su praeities patirtimis, o tiems išrinktiesiems, kurie mus regi it ievas, perduoti slaptą žinią. Ar kviečiame aistringam vakarui, ar paslapčia siunčiame ramybės prašymą – tai gali atskleisti arčiausiai kūno ir sielos prigludusių drabužių pasirinkimas.

 

Juodos spalvos apatiniai – amžinai elegantiškoms

juodos-spalvos-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Juoda – viena dažniausiai vyraujančių apatinių drabužių spalvų. Ir visai nekeista, nes ši spalva laikoma rafinuota, gundančia ir netgi – mistiška. Juoda taip pat – autoriteto, galios bei kūrybiškumo spalva.

Poveikis:

Nors kitos spalvos taip pat seksualios, niekas taip netraukia akies kaip elegantiški juodi apatiniai. Juoda rodo, kad esate aktyvi, pažadina aistrą.

Kada vilkėti:

Juoda – viena universaliausių spalvų, todėl ji idealiai tinka po įvairiais drabužiais, visomis progomis ir esant bet kokios nuotaikos. Negana to, juoda lieknina. Todėl galima drąsiai teigti – dėl daugybės teigiamų asociacijų ir subtilumo juodos spalvos apatiniai niekada neišeis iš mados.

 

Raudonos spalvos apatiniai – pabrėžkite energiją

raudonos-spalvos-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Raudona – įkaitusių emocijų spalva, skatinanti geidulingumą. Ši spalva traukia dėmesį lygiai taip pat, kaip matadoras bulių: vienu metu keldama ir potraukį, ir įniršį.

Poveikis:

Raudonos spalvos apatiniai žadina aistrą, meilę ir seksualumą. Raudona kūne skatina daugybę reakcijų, pavyzdžiui, paspartina pulsą, greitina kvėpavimą ir netgi didina apetitą! Mėgstančios raudonus apatinius neabejotinai jaučiasi pasitikinčios savimi ir panorėjusios susilaukia įspūdingos artimojo reakcijos bei dėmesio.

Kada vilkėti:

Raudona puikiai tinka, kai jaučiatės veikli, energinga ir trokšte trokštate dėmesio. Norėdamos nustebinti mylimąjį nepamirškite šios spalvos per ypatingiausias metų šventes – Šv. Kalėdas ir Valentino dieną!

 

Kūno spalvos apatiniai – konservatyvioms, bet atviroms

kuno-spalvos-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Kūno spalva – žemiška, natūrali. Ji simbolizuoja patikimumą, komfortą, paprastumą, nusistovėjusią tvarką, todėl šios spalvos apatinius dėvinčios moterys dažniausiai yra žemiškos, gan konservatyvios ir siekiančios prisitaikyti: jos netrokšta papildomo dėmesio, natūralumas joms – būtinas.

Poveikis:

Kūno spalva kartu su juoda – viena iš populiariausių apatinių drabužių spalvų. Nors kūno spalvą neretai įvardijame kaip įdegio, kavos, karamelės ar rusvą, tačiau kaip bepavadintume, pagrindinis jos uždavinys – sukurti visiško nuogumo įspūdį, kuris sietinas ne tik su gamta, bet ir pirmąja nuodėme.

Kada vilkėti:

Kūno spalvos apatiniai puikiai tinka kasdienai, ypač – po šviesiais drabužiais. Didesnio išskirtinumo norinčioms kūno spalvos mėgėjoms praverstų pabandyti šokolado atspalvį – tai leistų neatsisakyti mėgstamo neutralumo, ir tuo pačiu asocijuotųsi su geidulingo skonio desertu.

 

Mėlynos spalvos apatiniai – spinduliuokite ramybe

melynos-spalvos-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Mėlyną savo planetoje aptinkame dažniausiai: nuo dangaus bei vandenynų mėlio iki mylimojo akių ar amžinai madingų džinsų. Mėlyna simbolizuoja taiką, harmoniją, ištikimybę, stabilumą ir netgi – amžinybę. Mėlynos spalvos apatiniai, kartu su juoda bei kūno spalva, sudaro populiariausių apatinių trejetuką.

Poveikis:

Mėlyna dažniausiai sulaukia priešingos reakcijos nei raudona, keldama ramybės, pasitikėjimo ir palaimos jausmą.

Kada vilkėti:

Mėlynos spalvos apatiniai labiausiai dera prie ramaus charakterio ar saulėtų atostogų prie vandens. Švelnios mėlynos spalvos apatiniai gali būti aiškus ženklas mylimajam, kad viskas, ko šiuo metu norite, tėra jaukus apkabinimas.Tiesa, elektrinė mėlyna siejama su drąsa: ryškiai mėlynos liemenėlės greičiausiai neslėpsite po marškinėliais ir dėvėsite ją it provokuojančią sąsają su ramaus vandenyno skalaujamomis kopomis.

 

Balti apatiniai – pabrėžtinas skaistumas

balti-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Baltos spalvos apatiniai simbolizuoja nekaltybę, kuklumą, jaunystę ir tyrumą. Balta – be galo dvasinga spalva, susijusi su nežemiškumu ir daugybe religinių simbolių. Balta oficialiai yra didžiausios gyvenimo šventės – vestuvių – ir šilčiausio metų laiko – vasaros – spalva.

Poveikis:

Besirenkančios baltus apatinius neretai pasižymi tvarkingumu, kruopštumu ir kuklumu. Gali būti, kad dėl tokio baltos spalvos poveikio kalta fizika: balta yra visų kitų spektro spalvų suma, atspindinti šviesą, tad skaistesnės už ją nerasite. Tiesa, kuklūs baltos spalvos apatiniai ir nėriniais puošti provokuojantys drabužėliai – it priešingi poliai.

Kada vilkėti:

Baltos spalvos apatinius patartina dėvėti po baltais drabužiais ir ypač tuomet, kai norisi pasijusti jaunatviškai, gaiviai, pakylėtai ar pabrėžtinai tvarkingai. Balta kuria dailų kontrastą su įdegiu, todėl vasaros pabaigoje bei rudenį tai – puikus pasirinkimas.

 

Rožiniai apatiniai – ir švelnioms, ir provokuojančioms

roziniai-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Palyginus su aistra žaižaruojančia raudona, rožinė tėra labai švelni, rami užuomina į nekalto romano troškimą. Tuo tarpu ryškiai rožinė – be galo moteriška spalva, kurią dievina didžioji dalis švelniosios lyties atstovių. Rožinė paprastai siejama su žaismingumu, moteriškumu, švelnumu bei saldumu.

Poveikis:

Manoma, kad šviesiai rožiniai apatiniai atpalaiduoja ir suteikia energijos, todėl ją vilkinčios moterys yra linkusios žaismingai flirtuoti. Šviesiai rožiniai apatiniai paskatina ne tik jus, bet ir jį jaustis laisvai, energingai bei patikėti, kad esate tyra.

Kada vilkėti:

Rožiniai apatiniai – tobulas pasirinkimas einant į pasimatymą. Ryškiai rožiniai apatiniai prikausto dėmesį, o blankiai rožiniai puikiai dera su jūsų švelniąja puse.

 

Žalios spalvos apatiniai – visada jauna ir vėjavaikiška

zalios-spalvos-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Ko gero, nieko nestebina teiginys, jog žalia – tai gamtos, atsinaujinimo spalva. Ši spalva taip pat siejama su turtais, klestėjimu, dosnumu, sėkme ir pavasariu.

Poveikis:

Žalia spalva galime mėgautis valandų valandas – tyrimais įrodyta, jog žiūrėjimas į žalią gerina net regėjimą. Norėdamos įgauti magiškų spalvos galių, viduramžiais nuotakos vilkėdavo žalią kaip derlingumo, vaisingumo simbolį.

Kada vilkėti:

Žalius apatinius paprastai renkasi jaunyste ir sveikata trykštančios moterys, mylinčios gamtą ar siekiančios prisivilioti sėkmę. Nors mūsų krašte šv. Patriko diena nėra pernelyg švenčiama, žalios spalvos apatiniai – puikiausias šios airiškos šventės simbolis.

 

Violetinės spalvos apatiniai – pritraukite paslaptingumu

violetines-spalvos-apatiniai

Spalvos reikšmė:

Violetinė tradiciškai siejama su turtais, prabanga, rafinuotumu; ji itin moteriška ir žaviai romantiška – tuo ypač pasižymi šviesesni violetinės atspalviai.

Poveikis:

Violetinė spalva gana retai aptinkama gamtoje, todėl ją vilkėdama neabejotinai traukiate dėmesį ir atrodote šiek tiek nenatūraliai.

Kada vilkėti:

Jei norite pasijusti itin elegantiškai, paslaptingai ir prabangiai, rinkitės violetinės spalvos apatinius.