Vos kelios dienos iki sekmadienio, jaučiu, kaip meilė alsuoja užnugaryje. Jaučiu visus metus, bet Valentino diena turi šį tą magiško, net jeigu raudonų ir rožinių atspalvių atributika prekybos centruose kelia erzulį. Moterys su jauduliu renkasi sukneles, derina kvapus, aukštakulnius ir papuošalus, nejučia galvodamos apie vakaro eigą: kur šįkart mus nuves meilė, kuriam kvapui jis negalės atsispirti, ar patogu nuvilkti šią suknelę? Ir tie žavūs pasimetę vyrai, klaidžiojantys akimis po vitrinas, norėdami nustebinti mylimąsias ar apžavėti neseniai sutiktas moteris.

Ką dovanoti Valentino dienai? Kaip ištirpdyti paskutinį šerkšną, dengiantį josios širdį?

 

1. Romantiška vakarienė: restorane, o gal ant grindų?

romantiska-vakariene

Nusiveskite savo moterį ten, kur ji dar nebuvo, o dar geriau nesakykite kur. Paslaptis virpina ne tik kelius, bet ir paširdžius. Tik nepamirškite deserto! Saldžios nuodėmės ant lūpų, vedančios link kitos nuodėmės ant kūno;)

Mėgstantys gaminti vyrai gali pradėti vakarą romantišku pikniku čia pat ant grindų su žvakėmis ir jūsų išrinkta muzika. Ir dėl Dievo meilės, leiskite jai matyti, kaip gaminate turbūt nėra nieko žaviau už vyrą, prieblandoje ruošiantį maistą meilei…

 

2. Apatinis trikotažas: liemenėlės ir kelnaičių komplektas

seksualus-apatiniaiseksualiu-apatiniu-komplektas

Jeigu tik žinote jos dydžius, viena labiausiai jaudinančių dovanų moteriai apatinis trikotažas. Juodosios gulbės, burgundiškos vyno, rafinuotos mėlynos ar elegantiškos kūno spalvos nėriniuoti apatiniai, triko ar net korsetas. Asmeniška, jaudina ir sužadina aistrą taip, jog kartais norisi čia pat viską ir nusimesti! Pasižvalgykite po slaptingą seksualių apatinių pasaulį. Ak, vien jau pagalvojus apie šią mintį, tirpsta mano ledynai!

 

3. Kvepalai

kvepalai

Žinote, kokie kvapai jai patinka? O gal nujaučiate, kurie atskleis jos viliokišką prigimtį ar mergaitišką nekaltumą? Jei gerai pažįstate moterį, kvepalai ne tik maloni, žavinga, bet ir saugi staigmena, nes kvepalų moters spintoje niekada nebus per daug. Rožės, kedras, magnolija, vanilė, bergamotė, bijūnai… Kažko ten dar tikrai trūksta!

 

4. Savaitgalis ne namuose

savaitgalis-ne-namuose

Valentino diena sekmadienį, tad kodėl nepabėgus atokiau nuo namų ir miesto šurmulio? Baltijos jūros pakrantė, Trakų miškai ir ežerai, Druskininkų parkai ar Anykščių šilelis. Išsivežkite savo damą į gražiausią Lietuvos kampelį romantiškai nakvynei dviese. Medaus masažai, vakarienė, sūkurinė vonia ir nauja aplinka padarys viską už jus. O jeigu dar vis trūksta vakaro akcento apatinių komplektas ar šilkiniai naktinukai tokiam savaitgaliui kaip tik.

 

5. Naktinukai

seksualus-naktinukai-1seksualus-naktinukai-2

Šilkiniai, nėriniuoti ar natūralių audinių naktinukai dar vienas žingsnis moters palankumui pelnyti. Ypač, jei gyvenate kartu jau ilgai ir rutina pradeda imti viršų. Gundantys naktiniai tarsi naujas prieskonis gerai žinomam patiekalui, sukeliantis naujus potyrius.

 

6. Papuošalai: elegantiškas minimalizmas

pakabukasziedas

Papuošalai gali būti galvos skausmas, ypač jei moters dėžutėje jų visa gausybė: nuo mažų iki didelių, nuo sidabrinių iki tekstilinių ir taip toliau. Tačiau niekada nesuklysite pasirinkę minimalistinius papuošalus. Sidabro ar aukso elegancija ant kaklo, rankos ar ausyse. Maža detalė, pasakanti daugiau nei žodžiai.

 

7. Gėlės ir muzika

geliu-puokste-1geliu-puokste-2

Trys raudoni gvazdikai gal ir neatima žado, bet gausi gėlių puokštė tikrai taip! Jeigu nepasitikite savo gėlių dekoravimo gabumais, šią užduotį verta patikėti floristams, kol įrašinėsite dainas mylimajai. Taip, tikrai taip dainų įrašai primena paauglystę, kai mylėjome stipriai ir visam gyvenimui, bet gal todėl tai taip žavu!

 

Meilė turėtų būti švenčiama amžinai,

Austėja