Vos įpusėjus rudeniui miestas ir didieji prekybos centrai pasipuošia kalėdiniais atributais ir mes kaskart žadame sau, kad šiais metais tikrai nepirksime dovanų paskutinę minutę. O, kad viskas būtų taip paprasta. Gi norisi surasti ką nors ypatingo, kas tikrai nudžiugins artimą žmogų. Norisi, kad dovana ne tik patiktų, bet ir būtų naudinga – nenugultų kur tolimame stalčiuje. Taigi, jei trūksta idėjų parengėme jums kalėdinių dovanų gidą, kuriame rasite nuostabių pasiūlymų tiek šeimai, tiek draugams ir, žinoma, meilei!

1. Dovanoti malonų jaukumą – vyriški ir moteriški chalatai

Kalėdinės dovanos itin dažnai siejasi su jaukumu ir šiluma, tad jūsų artimieji tikrai apsidžiaugs dovanų gavę šiltą, minkštą it pūkuoti debesys, natūralių medžiagų chalatą, kuris šildys maloniais rytais geriant kavą ar skaitant knygą šalia židinio.

Žinoma, nevertėtų pamiršti, kad dovana turi būti išrinkta specialiai tam žmogui. Taigi, jei jis pašėlęs svajoklis, mieliau besirenkantis šurmulį nei namų ramybę – jam puikiai tiks prabangus šilkinis, gundantis atlasinis chalatas ar net nėriniais puoštas chalatas, pasiūtas iš plonos viskozės. Tokia dovana pravers ne tik ilsintis namuose, bet ir keliaujant. Gi malonu pusryčiauti ar apžvelgti rytinę miesto panoramą su švelniai prie odos glundančiu chalatu. Beje, prie naujo stilingo chalato tikrai tiks priderintos šlepetės, kad jaukumas ar prabanga suptų nuo galvos iki kojų!

2. Padovanokite ramų miegą – pižama į lovą ir į miestą

Šiandien, kai pižama yra tapusi gatvės stileivų apranga, ją dovanoti nuostabus pasirinkimas, būtent ji globos jūsų artimą ne tik po dienos darbų, maloniai susisukusį į kvepiančią patalynę, bet ir puikiai tiks pasipuošti vakarėlyje. Ypač jei rinksitės įdomiais raštais margintą pižamą – ši tiek vyrams, tiek moterims tarnaus ir kaip laisvalaikio drabužiai būnant namuose. O priderinus šlepetes, tai bus nuostabi dovana, kuri tiks absoliučiai visiems – taip galite nustebinti ir tėvus, ir brolį ar sesę, ir geriausią draugą ar savo meilę. Tiesa, dovanojant dovanas savo išrinktajam nepamirškite, kad jam visada puikus priedas prie staigmenos gali būti nauji, nėriniais puošti seksualūs naktinukai ant jūsų kūno.

3. Naktinukai – puikus pasirinkimas kiekvienai merginai

Grožis ir estetika, supantys mus kasdien, padeda sukurti gyvenimo kokybę, kurios norime. Tad renkant dovaną sesei, draugei ir savo išrinktajai nereikėtų galvoti ar ji jau turi panašų daiktą – patikėkit, naktiniai marškiniai, gundantys seksualūs naktinukai, nėriniuoti perregimi naktiniai, jaukūs medvilnės, viskozės naktiniai ar šilkiniai, prabangūs naktinukai pradžiugins kiekvieną moterį. Pagalvokite, ar kada girdėjote kurią nors sakant: Na, viskas, jau turiu tiek apatinio trikotažo ir gražių naktinukų, kad tikrai daugiau nebenoriu. Tikrai taip, negirdėjote ir tiesą sakant, vargu ar kada išgirsite. Taigi, nežinote ką padovanoti? Naktiniai bus puikus pasirinkimas – jie ne tik saugos malonų ir ramų miegą, bet puikiai tiks vietoj laisvalaikio suknelės, karštomis vasaros dienomis leidžiant laiką namuose, sodyboje ar mėgaujantis karšta saule atostogų metu.

4. Moterų rojus – apatinio trikotažo parduotuvėje

Tikrai daugelis moterų pritars, kad žvelgiant į nėriniuotus savo mėgstamiausių spalvų apatinius, seksualią triko ar subtilias prisegamų kojinių juosteles – nužiūrinėjant modelį, medžiagos faktūrą ir visas kitas detales galima atrasti ramybę. Ir išties, gi būna, kad eina laiminga, savimi pasitikinti moteris, kuri šypsosi plačiau, nes šiandien dėvi naujus, savo mėgstamiausius apatinius ar gundantį gracijos komplektą. Tad apatinių komplektas, koks jis bebūtų – seksualus, minimalistinis, nėriniuotas ar margintas piešiniais, jūs niekada neprašausite išrinkę būtent tokią dovaną. Moters rojus – apatinio trikotažo parduotuvėje. Na, o jei nežinote nuo ko pradėti, galiu pasufleruoti – itin seksualių „SESE“ bralečių rinkinys, kuris beje jau supakuotas dėžutėje, tad ir sutaupys jūsų laiką, gali būti nuostabi staigmena, kuri džiugins jums artimą moterį.

5. Ieškantiems nedidelių, bet ypatingų dovanų

Pamirškite tuos laikus, kai vyrai svajojo tik apie kompiuterinius žaidimus ar naujas meškeres, šiandien jie nori aromatingų balzamų savo barzdai, spalvotų ir įdomiais raštais puoštų kojinių prie naujo kostiumo ir, žinoma, stilingų apatinių. Na, o kodėl apatinių kelnaičių komplektas gali būti puiki dovana moteriai, turbūt pasakoti nė nereikia. Beje, jei jūsų dama turi išskirtinį skonį, galbūt jai patiktų vintage stiliaus prisegamos nailoninės kojinės? Stilinga, be galo elegantiška ir tikrai seksualu.

Jei ieškote ko nors paprasto, bet tuo pačiu itin stilingo – rinkitės kailiais dekoruotas šlepetes, kurios pastaraisiais metais tikras mados klyksmas. Jas stileivos dėvi ne tik namuose, bet ir derina prie įvairių drabužių. Taigi, tai bus puiki dovana, kuri pravers ne tik šaltais žiemos vakarais, bet nuostabiai tiks ir prie vakarinės suknelės namuose rengiant vakarėlį.

Jei visgi ieškote ko nors mielo ir šilto – rinkitės šlepetes kojinaites. Tai bus jauku, malonu ir praktiška.

6. Nepamirškite savęs

Kad mylėtume kitus, būtina nepamiršti ir savęs. Tad kai pasiduosite kalėdinei karštinei ir įtemptai suksite galvą kaip viską suspėti – nupirkti dovanas, sutvarkyti namus, sudėlioti šventinės vakarienės meniu ir daugelį kitų dalykų – prisiminkite save ir įteikit dovaną būtent sau. Tegul tai būna malonus kūną atpalaiduojantis masažas ir, žinoma, nauja suknelė, kuri puikiai tiks prie žibančių jūsų akių šventinį vakarą, leidžiant laiką su artimiausiais.

Kaip ten bebūtų, Kalėdos ir visas šis šventinis laikotarpis yra apie dėmesį, meilę ir artumą – nepamirškite skirti dėmesio artimam žmogui, apkabinti ar pasakyti gerą žodį. Na, o sugrįžtant prie dovanų temos, jei visgi nieko negalite sugalvoti, dovanokite pasirinkimo laisvę – rinkitės dovanų čekį!