Kas išduoda, kad formuojančių moteriškų apatinių dydžiai pasirinkti netinkamai?

Kas išduoda, kad formuojančių moteriškų apatinių dydžiai pasirinkti netinkamai?

Niekam ne paslaptis, kad visos moterys ir merginos trokšta atrodyti tobulai ir besiruošdamos į svečius ar kitą svarbesnį renginį, ilgai kritišku žvilgsniu nužiūrinėja save veidrodyje. Istorija sako, kad moters figūros idealas kito kartu su prabėgančiais amžiais. Tad nieko keisto, jog norinčios prisitaikyti prie vyraujančių standartų ir siekiančios pabrėžti figūros privalumus bei paslėpti trūkumus, damos išmoko mažų gudrybių, kuriomis naudojasi iki šių dienų. Viena iš tokių gudrybių – figūrą formuojantys ir liekninantys apatiniai. Tai puikus pasirinkimas ne tik apvalių formų savininkėms, bet ir lieknoms, tačiau atsikišusį pilvuką ar suglebusius sėdmenis turinčioms moterims ir merginoms. O kaip gi juos išsirinkti, kad būtų patogūs ir efektyviai atliktų savo darbą? Į šį klausimą atsakys el. parduotuvės „Intymi pagunda“ specialistai.

Kelnaitės, korsetai ir kiti apatiniai po gimdymo

Kelnaitės ir korsetai po gimdymo – daili figūra per kelias akimirkas

Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad po gimdymo moters kūnas pasikeičia, ir tikėtis, jog gimus vaikučiui buvusios formos labai greitai sugrįš, tikrai nereikėtų. Todėl dauguma moterų ieško papildomų priemonių, padedančių patobulinti figūrą, pasirūpinti grožiu bei sveikata. Viena iš tokių priemonių – figūrą formuojantys apatiniai, kuriuos rasite e-parduotuvėje „Intymi pagunda“. Tai kelnaitės, marškinėliai, korsetai, kurie padės sumažinti pilvą, suformuos sėdmenis bei šlaunis ir kitaip pakoreguos po gimdymo pakitusias jūsų kūno apimtis.

Formuojančių apatinių medžiaga: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Formuojančių apatinių medžiaga: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Perkant formuojančius apatinius, moterys dažniausiai kreipia dėmesį į dydį ir kompresiją ar spalvą. Tačiau pamirštama pasidomėti, iš ko jie pagaminti. O vertėtų! Tik pasirinkus tinkamą formuojančių apatinių medžiagą, pasieksite norimo rezultato ir jausitės maksimaliai komfortabiliai.

Liekninantys maudymosi kostiumėliai: mitas ar tiesa

Liekninantys maudymosi kostiumėliai: mitas ar tiesa

Dažnai maudymosi kostiumėlių paieška tampa lyg kova, lydyma begalės atodūsių. Laimei, šį iššūkį galima padaryti ne tik įveikiamą, bet ir malonų! Tereikia pasitelkti keletą patarimų ir lengvai bei greitai išsirinksite formuojantį maudymosi kostiumėlį, kuris išryškins gražiausius jūsų figūros privalumus.

Suknelių stiliai – kaip atsirado ir kada dėvėti?

Suknelės – pats universaliausias moters drabužis, populiarus jau tūkstančius metų. Senovės Graikijoje merginos siautėsi šviesių audinių tunikomis, vėliau, viduramžiais suknelės slėpė kiekvieną moters kūno detalę, o ištaigingojo baroko epochos metu – tapo tikru meno šedevru. Labai ilgą laiką moters spintą sudarė išskirtinai suknelės, nes kiti drabužiai buvo nepriimtini, juos galėjo dėvėti tik vyrai. Šiandien, gyvenant moderniame pasaulyje moterys gali rengtis ką tik panorėjusios, tačiau suknelės ir po tiek metų išlieka itin svarbia aprangos dalimi, kuri suteikia elegancijos, žavesio, išryškina bei paslepia kūno formas ir leidžia jaustis išties nuostabiai. Taigi, pristatysime jums populiariausius suknelių stilius, papasakosime kaip jos buvo sukurtos bei kaip ir kada jas dėvėti.

Viskas, ką turite žinoti apie pėdkelnes: nuo padėkos vyrams iki nepamainomos stiliaus detalės

Šiandien neįsivaizduojame gyvenimo be pėdkelnių, ypač šalyse, kuriose turime visus keturis metų laikus. Plonos, storesnės ir visai storos, permatomos, juodos, rudos, raštuotos, tinklinės ir įvairiausių spalvų. Natūralių arba dirbtinių pluoštų, nailono ar šilko pėdkelnės – galime rinktis ko tik širdis geidžia. Tačiau pažvelgus į istoriją, nesunku surasti itin įdomių faktų, kad ir tai, jog už pėdkelnes turėtume būti dėkingos vyrams, nes būtent jie pirmieji ėmė dėvėti natūralaus arba dirbtinio šilko, vėliau – nailono kojines. O pirmieji Europoje pėdkelnes ėmė gaminti Ispanai, manoma, kad šį amatą nusižiūrėjo nuo arabų, su kuriais kariavo XIII-XIV a. Taigi, skaitykite apie pėdkelnių atsiradimo istoriją, medžiagas, praktiškumą, denus ir jų priežiūrą.

Kaip išsirinkti seksualius apatinius?

Artėjant Valentino dienai, neretai viduje ima lyg kažkas kirbėti – norisi nuveikti ką nors malonaus, romantiško arba aistringo. Pradedame kurti planus apie pasimatymą kine, vakarienę naujame restorane ir laiką kartu – žiūrint vienas kitam į akis. Ir tada, žinoma, puiki pradžia yra seksualūs apatiniai. Gi ruoštis reikia atsakingai ir pradėti nuo subtilių detalių. O seksualūs apatiniai yra beprotiškai universalūs – jie bus nuostabi dovana tiek moteriai, tiek vyrui, matančiam juos ant savo damos kūno. Taigi, jeigu jūs moteris, planuojanti Valentino šventę arba visai nebūtinai – taip, išsirinkite naujus seksualius apatinius ir jauskitės it deivė. Jeigu jūs vyras – tikrai taip, atėjo metas savo meilei įteikti išties išskirtinę dovaną – itin seksualius apatinius.

Kelnaičių stiliai, tipai ir funkcionalumas

Kai moteris žygiuoja gatve it podiumu ir viliokiškai šypsosi, gali būti, kad šiandien ji dėvi naujus apatinius! Tai mūsų, moterų, uniforma ir dieną, ir naktį. Ji suteikia pasitikėjimo savimi, žavesio ir garantuotai gali pakelti nuotaiką, suradus tas vieninteles kelnaites, kurių seniai ieškojome.

Žinoma, yra ir kita pusė – patogumas. Renkantis naujas kelnaites be galo svarbu, kad patiktų ne tik jų modelis, bet ir tipas, stilius, gerai tiktų dydis. Dėvint netinkančius apatinius, jie gali įsirėžti į odą, ją nutrinti ir sukelti dar daugiau nepatogumų.

Tad šį kartą pasikalbėkime apie apatines kelnaites – ką reikėtų žinoti apie skirtingus jų tipus? Kokias geriausia rinktis – seksualiuosius stringus, šortukus, o gal visų taip liaupsinamas besiūles kelnaites?

Liekninantys apatiniai: viskas, ką turite apie juos žinoti

Moterų gyvenimas šiomis dienomis kupinas ne tik drąsos, stiprybės ar žavesio, bet ir begalės mažyčių gudrybių. Tikrai ne visos turime laiko kiekvieną dieną plušėti sporto salėje, o jeigu ir turime, bet jį skiriame malonesnei veiklai, nevertėtų dėl to nerimauti, nes mes puošiame kūną savo vidumi, charakteriu ir charizma. Tad sugrįžkime prie moteriškų gudrybių, viena kurių – figūrą formuojantys ir liekninantys apatiniai, kurie padės jums išryškinti figūrą ir paslėpti tai, ko joje nemėgstate.

Viskas, ką turite žinoti apie medžiagas ir jų priežiūrą

Renkantis naują rūbą dažniausiai atidžiai tyrinėjame ne tik jo modelį, siluetą, spalvą, bet ir pluošto, iš kurio jis pasiūtas, sudėtį. Būtent nuo to priklausys, kiek drabužis tarnaus ir kiek laiko reikės skirti jo priežiūrai. Vienos medžiagos sudrėkintos traukiasi, kitos tįsta, o trečioms galbūt tinka tik sausas valymas. Nuo rūbo sudėties priklauso ir kiti, itin svarbūs dalykai – oro pralaidumas, švelnumas, minkštumas ir pan. Šauniausia, kad visą reikiamą informaciją galime rasti etiketėje, tereikia mokėti ją tinkamai perskaityti. Taigi, pristatome jums svarbiausius faktus, ką turite žinoti apie medžiagas ir jų sudėtį!