Artėjant Valentino dienai, neretai viduje ima lyg kažkas kirbėti – norisi nuveikti ką nors malonaus, romantiško arba aistringo. Pradedame kurti planus apie pasimatymą kine, vakarienę naujame restorane ir laiką kartu – žiūrint vienas kitam į akis. Ir tada, žinoma, puiki pradžia yra seksualūs apatiniai. Gi ruoštis reikia atsakingai ir pradėti nuo subtilių detalių. O seksualūs apatiniai yra beprotiškai universalūs – jie bus nuostabi dovana tiek moteriai, tiek vyrui, matančiam juos ant savo damos kūno. Taigi, jeigu jūs moteris, planuojanti Valentino šventę arba visai nebūtinai – taip, išsirinkite naujus seksualius apatinius ir jauskitės it deivė. Jeigu jūs vyras – tikrai taip, atėjo metas savo meilei įteikti išties išskirtinę dovaną – itin seksualius apatinius.

Pirmiausia, vertėtų nuspręsti kokio tipo seksualius apatinius norite išsirinkti labiausiai – ar tai liemenėlės ir kelnaičių komplektas, seksualioji braletė, o gal tai naktinukai arba bodis. Galbūt mėgstate riziką ir norite įkaitinti aistras miegamajame? Tada rinkitės ką nors itin seksualaus, pavyzdžiui, Katės kostiumą arba teminius seksualius apatinius. Taigi, toliau papasakosiu kaip tinkamai išsirinkti vieną ar kitą seksualių apatinių modelį.

Apatinių komplektas – klasika yra amžina

Merginos, gerai pagalvokite ką jau turite ir ko jums išties reikia. Tai svarbu, nes pagautos entuziazmo ir geros nuotaikos, kartais galime išsirinkti tai, kas tiks tai vienintelei nakčiai, o vėliau nuguls stalčiuje. Tad atkreipkite dėmesį ir į savo kūno spalvą – galbūt šiuo metu esate įdegusi arba priešingai, oda dabar baltesnė. Pagal tai bus lengviau išsirinkti apatinių spalvą, pavyzdžiui, balti apatiniai ant itin baltos odos nesižiūrės, tokiu atveju verčiau rinktis kitą – šiltesnį atspalvį. Na, žinoma, juoda spalva yra klasika – seksualu, praktiška ir tinka prie visko!

Vaikinai, jei nusprendėte savo damai išrinkti dovaną, būtinai sužinokite jos dydį – pažiūrėkite į jos apatinių etiketę. Liemenėlės raidė reiškia kaušelių dydį, o skaičius apimtį po krūtimis. Ir, beje, jei nenorite eiti į moteriškų apatinių parduotuvę, viską galite rasti ir internete, pasižvalgykite seksualių apatinių kategorijoje.

Stilingoji braletė

Jau kurį laiką mados pasaulyje braletės lenkia įprastas liemenėles savo populiarumu – mat jos laisvos, neturi vielų ir jokių kitų suvaržymų, tad moteris gali jaustis nesuvaržyta. O taip pat jos dažniausiai yra itin seksualios. Šiek tiek perregimos, su subtiliais nėriniais ir juostelėmis. Puikiai tinka prie oversize marškinėlių – pabrėžia moters seksualumą. Braletė nuostabiai atrodys ir prie gilios iškirptės ar prasegtų marškinių – tokiais atvejais galite rinktis dekoruotą papildomomis juostelėmis vidinėje krūtų pusėje, taip jos išsikiš iš iškirptės ir atrodys beprotiškai seksualiai. Beje, svarbu paminėti ir tai, kad braletės labiau tinkamos mažoms krūtinėms, mat laisvas jų pasiuvimas ir jokių vėlų ar specialių pakietinimų nebuvimas nepakelia krūtinės. O dydį išsirinksite labai paprastai – tokį patį, kaip ir jūsų drabužių dydis.

Seksualūs naktinukai

Naktinukai – tai dar vienas puikus pasirinkimas, kadangi jie puikiai tiks tiek romantiškai Valentino nakčiai, tiek kiekvienai ypatingai jūsų dienai namuose. Jei mėgstate klasiką – rinkitės natūralius naktinukus, kurie labai švelniai apglėbs jūsų kūną. Jei ieškote ko nors intymesnio, galite rinktis seksualius perregimus arba seksualius neperregimus apatinius, kurie uždegs ugnį ir privers jaustis dar žavesnei! Kaip ten bebūtų, verta turėti visų po vieną, tad peržiūrėkite savo apatinių lentyną ir rinkitės tai, ko dar neturite, bet labai norite. O jei seksualius naktinukus planuojate padovanoti savo meilei, būtinai pasistenkite išrinkti tai, ką mėgsta ji. Peržiūrėkite jau turimus naktinukus, kad geriau suprastumėte kokias spalvas, nėrinius ir raštus vertina jūsų mylimoji. Patikėkit, tikrai pataikėt – tai bus nuostabi dovana. Tiesa, nepamirškite pažiūrėti ir apatinių dydžio, kad nesuklystumėte ir nė ko jos iš namų nekeldamas internete išrinktumėte išskirtinę dovaną.

Kažkas kitokio – bodis arba triko

Šiandien, kai mados pasaulyje tiek daug formų, spalvų, faktūrų ir siluetų, galime rasti absoliučiai visų tipų ir laikmečių drabužius – madinga gali būti beveik viskas, svarbiausia tai, kaip visa tai dera. Kurį laiką iš populiarumo viršūnių išnykę bodžiai ir triko sugrįžo su trenksmu. Juos galima dėvėti kaip seksualų apatinį, kaip palaidinę ar lengvą apdarą po švelniu chalatėliu. Variantų daug, taigi besirinkdamos šį apatinių modelį tikrai neprašausite, nes garantuotai rasite daugybę būdų kur pasipuošti naujuoju pirkiniu. Patogumo sumetimais rinkitės su užsegimu tarp kojų, kad jaustumėtės patogiai ir toli nuo namų.

Kaitinanti aistra – mėgstantiems įvairovę

Eksperimentuoti ir ieškoti yra nuostabu, tad jei ieškote ko nors išskirtinio ir itin seksualaus galite išbandyti įvarius seksualius kostiumus arba teminius apatinius. Žaismingi apatiniai suteiks naujų patirčių ir praturtins jūsų pasimatymą. Tiesa, jei kažką panašaus planuojate įteikti kaip dovaną, būkite įsitikinęs, kad jūsų antra pusė tam pritaria ir tikrai apsidžiaugs. Jei visgi nesate tikras, galite rinktis iš mažiau ekstravagantiškų seksualių apatinių. Galbūt jūsų išrinktajai tikrai patiktų lengvutis perregimas peniuaras arba aptemtas, seksualus korsetas? Pagalvokite kuo labiausiai apsidžiaugtų jūsų meilė ir pirmyn. O jei nenorite eiti į moteriškų apatinių parduotuvę, išsiaiškinęs tinkamą dydį dovaną išrinkti ir nupirkti galite internetu.

Nors geriausios idėjos dažnai į galvą ateina prieš šventes, kaip ir mintys nustebinti savo antrąją pusę, nepamirškime to daryti dažniau – be jokios progos. Linkiu jums įsiminto vakaro, ką beveiktumėte ir su kuo bebūtumėte, o seksualūs apatiniai skirti ne tik kitų akims, o ir jūsų kokybiškai kasdienybei.