Unikali. Nenuspėjama. Neribota. Kasdien kitokia. Tu – moteris. Kasryt sprendžianti, kuo būsi šiandien. O kokybiškas apatinis trikotažas tarsi vidinis atspindys, padedantis pasiruošti dienai. Kaip jautiesi šiandien? Pasiruošusi nubėgti papildomą kilometrą ar nusiteikusi nekaltam vakaro flirtui? Dešimtys pasirinkimų dienai.

„Triumph“ Lietuvoje: patogu, estetiška, universalu

Panašu, kad daugiau nei prieš šimtmetį Michael Braun ir Gottfried Spiesshofer pirmieji suprato tai, ko nesuprato kiti vyrai. Jie suprato moteris ir įkūrė pirmąją moteriško apatinio trikotažo kompaniją „Triumph“, kurios produktais moterys gali save lepinti ir Lietuvoje.

„Triumph“ apatiniai sujungia priešybes modernumą ir klasiką, jautrumą ir seksualumą, moteriškumą ir vyriškumą. Bet svarbiausia, kad nei vienai moteriai nereikia aukoti patogumo vardan gražesnės liemenėlės po suknele, besilaukiant ar sportuojant „Triumph“ pasaulyje moterys gali būti bet kuo. Čia galite rinktis:

 • subtiliai nėriniuotus,
 • sportinius,
 • seksualius,
 • minimalistinius apatinius.

Kiekvieną sezoną kompanija siūlo apatinį trikotažą bet kokiai progai tiek moterims, tiek vyrams. „Triumph“ maudymukai taip pat kuriami atsižvelgiant į skirtingus moterų figūros tipus – nebereikia vasarą nerimauti, jog nei vienoje parduotuvėje nerasite, kas tinka jums.

Kokybiška apatinių medžiaga tarsi antra oda

Apatiniai – ne marškiniai, kuriuos galima rinktis viena akimi. Renkantis apatinį trikotažą, svarbiausia atkreipti dėmesį į sudėtį. Prastos medžiagos ne tik sutrumpina apatinių gyvavimo laiką jūsų spintoje ar yra mažiau patogios, bet gali sukelti net ir alergines reakcijas.

Moteriškas apatinis trikotažas „Triumph“ gaminamas iš poliamido, elastano ir poliesterio. Ilgaamžiška trijulė. Švelni ir glotni. O moteris, juos dėvinti, tarsi Ieva. Tokia, kokią sutvėrė gamta.

Poliamidas

Jis – beveik apatinio trikotažo sinonimas. Poliamido apatiniai ne tik švelnūs ir lengvi, bet taip pat ilgaamžiai ir puikiai išlaikantys formą. Ši medžiaga sudaro didžiąją dalį „Triumph“ apatinių.

Elastanas

Kiekvienos moters draugas, paslepiantis figūros trūkumus. Elastanas paprastai maišomas su poliamidu ir poliesteriu taip suteikiant apatiniams tamprumą bei švelnumą. Be to, elastingas apatinis trikotažas pasižymi ilgaamžiškumu.

Poliesteris

Apatiniai, sudėtyje turintys poliesterio, itin greitai džiūsta ir labai gerai išlaiko formas. Audinys stiprus – miegamojo audros jums pakeliui.

Kokią liemenėlę vilkėti šiandien?

Liemenėlė, tinkanti po prigludusiais drabužiais

Krūtinės tipas: vidutinė arba didelė.

Turinčioms vidutinę ar didelę krūtinę – liemenėlė su minkštais kaušeliais. Puikiai tinka dėvint aptemptus ar plonus drabužius: lygiu porolonu modeliuota liemenėlė praktiškai nepastebima.

https://www.youtube.com/watch?v=gwLfF326ozU

 • Nugaroje esanti juosta pasiūta iš perregimo audinio, kuris leidžia kvėpuoti odai;
 • prilaiko didesnio dydžio krūtinę;
 • padailina krūtinės formą;
 • nepastebima vilkint prigludusius drabužius.

Juodos spalvos efektingą „Triumph Amourette Spotlight“ liemenėlę galite rasti čia. Derinkite ir kelnaites.

 

Liemenėlė romantiškoms progoms

Krūtinės tipas: tinka įvairaus dydžio krūtinėms.

Nėrinių liemenėlė bet kokiai krūtinei – viliojanti „Amourette 300“. Tai ypatinga kolekcija, apjungianti subtilumą ir seksualumą. O smulkios detalės ir siuvinėjimas pabrėžia moteriškas kūno linijas.

https://www.youtube.com/watch?v=797z_aaQisQ

 • Pakelia ir prilaiko bet kokio dydžio krūtinę;
 • formuoja dailią iškirptę;
 • pabrėžia figūrą.

Baltos spalvos „Amourette 300“ liemenėlę galite įsigyti čia ir derinti kartu su nėriniuotomis kelnaitėmis.

 

Liemenėlė, vizualiai didinanti krūtinę

Krūtinės tipas: nedidelė arba vidutinė.

Turinčioms nedidelę arba vidutinio dydžio krūtinę – liemenėlė su dvigubomis „push up“ pagalvėlėmis. Tokia liemenėlė suteikia gražią apvalią formą, todėl atrodo ypač gražiai po visais drabužiais.

https://www.youtube.com/watch?v=FgEVGlERoSI

 • Pakelia krūtinę;
 • liemenėlės siūlės paslėptos – nesimato po prigludusiais drabužiais;
 • puikiai tinka po bet kokiais drabužiais;
 • nėrinių papuošimai suteikia seksualumo.

„Triumph Magic Boost“ liemenėlę galite įsigyti čia. Taip pat derinkite prie liemenėlės tinkančias „Magic Boost“ kelnaites.

 

Vėsinanti liemenėlė, tinkanti dėvint drabužius giliomis iškirptėmis

Krūtinės tipas: tinka įvairaus dydžio krūtinėms.

Besiūlė vėsinanti push-up liemenėlė nepriekaištingai iškirptei. „Triumph Cool Sensation“ apatinių linija sukurta naudojant inovatyvų audinį, kuris suteikia gaivumo jausmą visą dieną. Tačiau patogumas ne viskas – subtilūs nėriniai neleidžia pamiršti jaudinančio moteriškumo.

https://www.youtube.com/watch?v=Jl48lJBCZus

 • Minkštas ir švelnus audinys nedirgina odos;
 • pakelia ir prilaiko krūtinę;
 • pasiūta naudojant lygų poroloną, todėl nepastebima po prigludusiais drabužiais.

Pieno baltumo „Cool Sensation“ liemenėlę apžiūrėkite čia ir rinkitės prie jos derančias kelnaites.

Visas „Triumph“ apatinis trikotažas, katalogas pasiekiamas čia.