Ne kiekviena apatinių drabužių spinta gali pasigirti turinti korsetą, o turėtų. Kelios minutės ir jūs jau rafinuota Prancūzijos karalienė miegamajame – XXI-ojo amžiaus Kotryna Mediči. Parodykite man vyrą, kuris nenorėtų nurengti karalienės. Vyrą, kuris nenorėtų rankomis apsivyti tvirtai apjuosto liemens.

Pamirškite XVI-ąjį amžių: suveržtas talijas, alpstančias damas. Šiandien korsetai turi kur kas daugiau funkcijų. Nepasinaudoti jomis – ne tik praradimas, bet ir nuodėmė.

600 metų siekianti korseto istorija triumfuoja ir miegamajame. Seksualūs korsetai pabudina ne tik senus vilkus, bet ir jumyse slypinčias fantazijas. Mulen Ruže šėlstanti šokėja. Gracinga karalienė Viktorija. Renesanso prabudinta jauna dama. Tai tik keletas vaidmenų, kurie gali nubusti miegamajame, o vyrą parklupdyti ant kelių.

O jeigu korsetas yra beveik tai, ko norėtumėte, bet dar nesate tikra, paklaidžiokite po korsetų alternatyvas – gracijas. Gracija neatlieka liekninamosios funkcijos, tačiau intymioje aplinkoje ji padaro dar daugiau.

Padeda pagražinti kūno linijas – suspaudžia šlaunis, sėdmenis, pilvo apačią bei juosmenį. Figūra akimirksniu tampa patrauklesnė: koreguojantis korsetas paslepia nedidelius trūkumus, padaro figūrą grakštesnę ir išryškina taliją.

Svarbiausia išsirinkti tinkamą dydį. Klaidinga galvoti, jog mažesnis dydis padarys jus dar lieknesne. Per mažas korsetas nebus patogus, todėl jausitės nepatogiai, o gal net mažiau pasitikėsite savimi.

Pogimdyminis laikotarpis tikrai ne visoms moterims primena vyšnių žydėjimą. Papildomi kilogramai ar suglebęs pilvas gali temdyti motinystės džiaugsmus. O korsetai po gimdymo stiprina raumenų tonusą ir priekinę pilvo sienelę, todėl dailios kūno linijos sugrįžta anksčiau.

Vakarėliuose ar svarbiuose renginiuose norime jaustis kaip niekad užtikrintai ir seksualiai. Spintoje kaba gundanti, priglundanti suknelė, o mes nerimaujame dėl atsikišusio pilvo. Tačiau viską galima pataisyti – liekninantis korsetas gali būti dėvimas tiek po suknele, tiek po sijonu.
Kadangi korsetai moterims siūvami iš standžios, nesiglamžančios, tvirtai prie kūno priglundančios medžiagos – net besisukdama šokių aikštelėje galite būti tikra, kad korsetas liks savo vietoje.

Ne viską reikia slėpti. Atvirkščiai, šį tą reikia iškelti į dienos šviesą. Ilgas liemens korsetas padeda paryškinti krūtinę, tad net jei jūsų krūtinės dydis yra A, su korsetu galite virsti gundančia dama su bent jau B dydžio krūtine.

Gal jau verta į savo spintą pasikabinti korsetą?