Vasariška šiluma ir jūros bangos jau alsuoja į nugarą. Laikas nusimesti drabužius ir pasirodyti visu grožiu saulės kaitroje! Vitrinose šmėžuoja pirmieji maudymosi kostiumėliai, prasideda maudymosi sezonas ką rinktis? Kaip neprašauti?

Garsiausi pasaulio dizaineriai jau pristatė savo kolekcijas, belieka išsirinkti tą, kuris pavers jus „diva“, o vyrus vers iš koto. Tam yra net 7 būdai tad kibkime į paieškas!

7 pagrindinės 2016-ųjų maudymosi kostiumėlių tendencijos:

1. Vientisi maudymosi kostiumėliai seksualiau už bikinius?

2016-ųjų vasaros numeris vienas – vientisas maudymosi kostiumėlis. Kažkada jie buvo subtilūs ir dengė didesnę dalį moters kūno, tačiau dabar vientisi maudymosi kostiumėliai stebina originalumu ir seksualumu, pranokstančiu net bikinius. Šią vasarą mano akis pakerėjo kone viskas: tiek santūresni, tiek seksualūs kirpimai, kostiumėliai su permatomos medžiagos dekoracijomis, nėriniais, giliomis dekoltė linijomis. Na, o jeigu pernelyg apsinuoginti neleidžia mergaitiškas kuklumas ar nuo kitų vanagų saugantis vyras, galite rinktis paprastenio kirpimo, tačiau įdomesnių, akį viliojančių raštų vientisus kostiumėlius.

Maudymosi-kostiumelis-Bafina-Red

 

2. Seksualūs maudymosi kostiumėliai su iškarpymais

Lyg ir atviras, lyg ir ne kaip pusiau atskleista tiesa. Nestandartiškiai kirpti maudymosi kositumėliai itin puikus variantas truputį besidrovinčioms moterims, slapta norinčioms sulaukti daugiau žvilgsnių. Gali būti vientisas su iškarpymais juosmens srityje arba dviejų dalių su juostelėmis kirptomis kelnaitėmis ar liemenėlėmis. Jei atvirai, šis juodas – pirmas mano pasirinkimas!

Maudymosi-kostiumelis-Norma-Black

 

3. Bikiniai su raukiniais ar kutais

Mergaitiški raukiniai, įkvėpti 1960-ųjų, šią vasarą puošia ne tik sukneles ir palaidines, bet ir maudymosi kelnaites bei liemenėles. Mielas mergaitiškas įvaizdis susipynęs su viliokės šypsena 2016-ųjų vasarai kaip tik! O juk jūros vėjo kedenami raukiniai tikras afrodiziakas!

1970-ųjų mados dvelksmas palietė ir apatinių drabužių skyrius, tad bohemiškos sielos moterys raukinius lengvai pakeis į kutus, kurie suteiks žaismingumo, lengvumo ir seksualumo judėjimui.

Maudymosi-kostiumelis-Iscolor

 

4. „Bandeau maudymosi kostiumėliai liemenėlės be petnešėlių

Kolumbietiškos saulės įkvėptos maudymosi liemenėlės be petnešėlių šią vasarą ir vėl dominuoja ant podiumų. Ir tikriausiai visada dominuos tų moterų spintose, kurios kas vasarą mėgaujasi saulės voniomis. „Bandeau“ maudymosi kostiumėliai – vienas geriausių pasirinkimų einant į paplūdimį gaudyti saulės spindulių: pečiai įdega tolygiai, todėl gražiai atrodysite su atviromis suknelėmis ir palaidinėmis net po dienos, praleistos saulėje.

Maudymosi-kostiumelis-Grand

 

5. Sportinio stiliaus kostiumėliai

2016-ieji – bangletininkių ir plaukikių vasara. Sportinio stiliaus kostiumėliai neatsilieka seksualumu. Šiemet dizaineriai sportiniams kostiumėliams siūlo įdomesnės tekstūros medžiagas, pavyzdžiui, odą, kuri iš pirmo žvilgsnio santūriems kostiumėliams suteikia pikantiškumo. O jei dar priekyje yra užtrauktukas, mmm…

Maudymosi-kostiumelis-Milano-Graphite-Green

 

6. Raštai raštai raštai

Bet koks maudymosi kostiumėlis su raštais šią vasarą gali atsidurti jūsų spintoje. Ir visai nesvarbu, ar jis vientisas, ar dviejų dalių, ar ilgomis rankovėmis, ar aukštu liemeniu, ar be petnešėlių. Svarbu, kad raštas, koks jis bebūtų atitiktų jūsų charakterį ir derėtų prie figūros. Gali būti gėlėtas, etninis, abstraktus, psichodelinis ar net riaumojantis liūtas ant krūtinės!

Maudymosi-kostiumelis-India-Colorful

 

7. Maudymosi kostiumėliai su kontrastingomis juostomis

Juostos ir dryžiai karaliavo praėjusią vasarą, tačiau 2016-ųjų vasarą karūnų dar tikrai nenusimes. Jei trūksta vieno kito centimetro ant krūtinės, čiupkit bikinį su kontrastingomis juostomis viršutinėje dalyje, o dar geriau – ryškių, gaivių spalvų: persikinės, rožinės ar geltonos. Visos jos man primena ledus, vaisinius kokteilius, saulės nubučiuotus skruostus ir šimtus kitų vasaros malonumų.

Maudymosi-kostiumelis-Edelina-Electric-Pink