Šiandien mano spintoje teminis kostiumas. Ne visus norus galime ir išdrįstame įgyvendinti. Kai kurie atrodo neįmanomi, kiti – nerimti, o gal per intymūs ar gėdingi, kad garsiai apie juos papasakotumėme. Tačiau visus personažus, charakterius ar įvaizdžius galime „pasimatuoti“ – vakarui įsijausti į vaidmenį. Gal tai daili stiuardesė, medicinos seselė, moteris-katė ar gydytoja? O gal net kabareto šokėja? Ak, taip! Korsetas, prisegamos kojinės, plunksnos plaukuose skambant nepaprastai muzikai ir aplink šokant džentelmenams…

Žinau, kad ne viena turiu šių paslaptingų troškimų. Neseniai susibūrusi merginų grupė „Ingrida & Girls ONLY“ įgyvendino savo fantazijas apsirengdamos žavingų stiuardesių kostiumėliais. Seksualios, žaismingos, skirtingos. Ir, be abejonės, – drąsios. Man dar nepavyko išlįsti lauk su savo kabareto korsetu, o gal jam dienos šviesos išvysti nevalia? Gal kai kurie kostiumai skirti tik vieno džentelmeno akims?:)

Ingrida-Girls-Only

Visą Ingridos Kazlauskaitės ir jos grupės pasirodymo LNK televizijos laidoje „KK2 Penktadienis“ nuotraukų galeriją rasite čia.