Niekam ne paslaptis, kad visos moterys ir merginos trokšta atrodyti tobulai ir besiruošdamos į svečius ar kitą svarbesnį renginį, ilgai kritišku žvilgsniu nužiūrinėja save veidrodyje. Istorija sako, kad moters figūros idealas kito kartu su prabėgančiais amžiais. Tad nieko keisto, jog norinčios prisitaikyti prie vyraujančių standartų ir siekiančios pabrėžti figūros privalumus bei paslėpti trūkumus, damos išmoko mažų gudrybių, kuriomis naudojasi iki šių dienų. Viena iš tokių gudrybių – figūrą formuojantys ir liekninantys apatiniai. Tai puikus pasirinkimas ne tik apvalių formų savininkėms, bet ir lieknoms, tačiau atsikišusį pilvuką ar suglebusius sėdmenis turinčioms moterims ir merginoms. O kaip gi juos išsirinkti, kad būtų patogūs ir efektyviai atliktų savo darbą? Į šį klausimą atsakys el. parduotuvės „Intymi pagunda“ specialistai.

Figūrą formuojančių apatinių paskirtis

Pirmiausia pakalbėkime apie tai, kam skirti figūrą formuojantys apatiniai. Tikriausiai iš pavadinimo daugiau mažiau aišku, kad jų paskirtis ne šiaip pridengti jūsų kūną, bet ir pakoreguoti jo linkius. Visais laikais dėl idealių linijų moterys buvo pasiruošusios kentėti – verždavosi dusinančiais korsetais iš banginio ūsų, standžios medžiagos suknelėmis ir liemenėmis.

Dabar viso to nebereikia. Tinkamo dydžio, iš minkštos, švelnios ir besiūlės medžiagos pagaminti moteriški apatiniai nebesukelia kančios kurdami jūsų svajonių kūną. Net ir Holivudo žvaigždės idealiai atrodo ne dėl savo idealios figūros, o dėl tinkamai pasirinkto figūrą formuojančio apatinio trikotažo.

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio figūrą formuojančius apatinius?

Renkantis figūrą formuojančius apatinius derėtų nepamiršti, kad tik tinkamas dydis gali nulemti, ar liekninantys apatiniai apskritai atliks savo funkciją. Jei rinksitės per didelius, susilpnės kompresija, jei per mažus, ji gali sustiprėti, tačiau abiem atvejais tikėtina, kad liekninantys apatiniai bus nepatogūs, verš, spaus, smuks, formuos audinio raukšles ir bus itin pastebimi po rūbais. O tai yra didžiausia klaida, kadangi tinkamai parinkti formuojantys apatiniai turi būti visiškai nepastebimi. 

Todėl prieš keliaudamos į parduotuvę naujų apatinių, būtinai atlikite šiuos namų darbus ir pasižymėkite, kad: 

  • figūrą formuojančio apatinio trikotažo dydis turi atitikti jūsų nešiojamų drabužių dydį pagal išmatavimus, tad nesusiviliokite perspektyva įsigyti mažesnius apatinius, nes tokie bus ne tik, kad nepatogūs, bet ir išryškins naujus nepageidaujamus jūsų figūros trūkumus;
  • jei apatinių kraštai įsirėžia į kūną arba kaip tik priešingai, susiraito aplinkui suformuodami raukšles, reiškia šių drabužių dydis jums netinkamas, rinkitės didesnius arba mažesnius;
  • rinkdamosi figūrą formuojantį trikotažą atsižvelkite ne tik į dydį, bet ir savo figūros tipą (kriaušė / stačiakampis / obuolys / smėlio laikrodis ir pan.) ir į tai, kokius figūros trūkumus norite paslėpti;
  • būtinai įvertinkite ir savo spintos turinį – rinkitės tokius liekninančius apatinius, kurie geriausiai tiks prie jūsų dažniausiai vilkimų drabužių.

Kada ir kaip vilkėti figūrą formuojančius apatinius?

Netikėkite mitu, kad liekninantys apatiniai tinka tik ypatingomis progomis. Šiandien jų pasirinkimas iš tiesų gausus – parduotuvėje „Intymi pagunda“ rasite figūrą formuojančius apatinius skirtus tiek kasdienai, tiek einant į darbą, tvarkantis namuose ar skirtus šventėms bei kitoms ypatingoms progoms. Rinkitės iš gausaus moteriškų apatinių dydžių bei modelių asortimento ir atrodykite pritrenkiančiai bet kuriuo metu, bet kuria proga. 

Žinoma, renkantis svarbiausia nepamiršti pagrindinio tikslo, kurio siekiama vilkint figūrą formuojančius apatinius – jie vizualiai koreguoja figūros tipą ir lieknina. Tereikia atsižvelgti į aukščiau išvardintus patarimus ir išsirinkti tinkamiausius savo kūno tipui.