Ar kada numanėte, kad formuojantys apatiniai ar apatiniai apkūnioms moterims galėtų sukelti politinius ginčus? Turbūt, kad ne! Patikėkite, tai viena iš tų jautrių temų, kuri skaido visuomenę, o polemika kursto aistras. Intymu, visgi apatiniai.

Nūdienos visuomenės perdėtas jautrumas laisvės savokai, mus nedažnai įspraudžia į dirbtinas elgesio “normas”. Tam tikras, buvęs “normalus” elgesys tampa “nenormaliu”, visuomenei priimti drabužiai – įžeidžiančiais ar diskriminuojančiais, o teigiamos savokos – neigiamomis. Taip politkorektiškumas transformuojasi į apatiją, o demokratijos evoliucija į ultra-dešiniųjų arba ultra-kairiųjų principus. 

Ar dar liko mūsuose truputėlis “neapsikrovimo”? Ar turime teisę apsirengti baltus marškinėlius, tiesiog, kad norime? Ar būtinai turime kažką deklaruoti ir atspindėti?

Apkūnumas ir laisvas pasirinkimas

Keisčiausias fenomenas, kad nebegalime vadinti daiktų savais vardais. Nepatinka man taip. Aš (straipsnio autorė) turiu viršsvorio, ir save pavadinu “stora”! Tikrai ne apkūnia. Mano vienas ir kitas senelis bei močiutė svėrė virš 100 kg ir “storas” buvo natūraliausias žodis šeimoje. Tuo laiku ir gorsetai nebuvo tabu nei vyrams nei moterims. Visuomenėje šis apdaras buvo traktuojamas kaip patogumo ir funkcionalumo aksesuaras.  Tai kodėl viršsvoris tapo problema po 20 metų? O formuojantys apatiniai – savęs varžymas?

Taip aš esu stora, jei norite galite vadinti apkūnia. Man, nelabai svarbios šios etiketės. Žinau, kad inluenceriai, sveikos gyvensenos guru ir kiti nuomonės formuotojai įsikibę kūno kulto mėsmalės. Per juos, žmonės su viršsvoriu, pradėjo baseinuose maudytis apsirengę marškinėliais, o formuojantys apatiniai dėvimi ne dėl patogumo, bet grožio.

Apatinis trikotažas apkūnioms moterims

Negi ir liksime kažkieno nubrėžtose kategorijose su tam tikra etikete? Apatinis trikotažas apkūnioms moterims?  Negi įžvelgsime visur paslėptas problemas, užkoduotą negatyvą ir neišspręstus ginčus. 

Aš dėviu formuojančius apatinius, nes noriu ir man patogu. Nesiekiu apgaudinėti kitų ar savęs. Aš mėgaujuosi, kai rūbas apglėbia mano kūną. Taip, aš jaučiuosi patogiai. Ir nesutinku, kad tai anti-feministiška. Ar jums tai nepanašu į lūpdažį? 

Vieną dieną aš noriu, kad mano klubai ir šlaunys atrodytų liesiau, o kitą – pasidažau lūpas ryškiai raudonai. Šiandien jaučiuosi lyg būčiau “princesė” ir dėviu apatinius, kurie siaurina liemenį. Laisvė rinktis ir nuspręsti pačiai. Toks tas mano laisvos moters laisvės simbolis – formuojantys apatiniai.

Viskas ką reikia žinoti apie formuojančius apatinius

Noriu jums rekomenduoti svarbius akcentus renkantis formuojantį apatinį trikotažą, o gal visgi vadinkim paprasčiau: “triusikus” ir “bombonešį”? Taigi, viskas ką turite žinoti apie formuojančius apatinius:

  • Pažink savo kūno linijas. Žinokite savo dydžius ir pirkite vienu dydžiu didesnius apatinius. Visgi gera jausena ir komfortas yra svarbūs elementai. 
  • Pasitelk savo siluetą ir išryškink savo privalumus. 
  • 3 tipų kompresijos lygis padės jaustis gerai.
  • Kiekvienai dienai ar išskirtinei progai? Estetika ir grožis jus lydi visur ir visada.
  • Savo garderobe būtinai turėkite 4 pagrindinius formuojančius rūbus:

Atminkite, esate unikali ir laisva asmenybė. Rūbai tik aksesuaras, kuriuos Jūs praturtinate ir papuošiate. Pasitikėkite savimi ir skleiskite savo žavesį pasauliui. Jūs to verta.