Artėjant šiltajam sezonui viena smagiausių užduočių – rasti ir išsirinkti naują paplūdimio uniformą, kuri mus lydės į visus vasaros nuotykius. Kaip visada, vienos gali ir neužtekti! Bet tai tikrai ne bėda, nes maudymosi kostiumėlių kolekcijos 2019 metais žada labai daug įvairovės ir galybę pasirinkimų. Tad garantuotai pamilsite bent vieną modelį iš pirmo žvilgsnio, nors ir esate itin išranki. Gilios iškirptės, sultingos spalvos, asimetriški kirpimai ir, žinoma, piešiniai. Patys įvairiausi, pradedant spalvingosiomis gėlėmis ir baigiant seksualiaisiais leopardo raštais. Taigi, pristatome jums 2019 metų vasaros maudymosi kostiumėlių naujausias tendencijas.

Gilios iškirptės arba mažiau yra daugiau

Viena iš šios vasaros naujienų – vientisi maudymosi kostiumėliai su itin giliomis iškirptėmis. Ši tendencija populiari ir tarp bodžių bei triko, tad visai nenuostabu, kad ją regime ir ant vasaros uniformų podiumo. Juosmenį siekianti iškirptė atidengia kūną ir atrodo labai seksualiai, gal net šiek tiek provokuojančiai. Toks maudymosi kostiumėlis nuostabiai dera su perregima, paplūdimiui skirta tunika ir plačiakrašte skrybėle.

Raštai ir piešiniai madingi ir 2019 metų vasarą

Įvairiausiais piešiniais ir raštais marginti tiek vientisi, tiek dviejų dalių maudymosi kostiumėliai vis dar labai madingi. Aukštose pozicijose įsitvirtinę gyvūnų raštai lieka ten pat, o šią vasarą turbūt bus tik dar populiaresni. Spalvingos gėlės, dvelkiančios nuotykiais ir jaukiomis spalvomis taip pat niekur nedingo ir 2019 vasarą puikuojasi ant šio sezono maudymosi kostiumėlių. Tiesa, atsirado ir naujų tendencijų – tai tropinių motyvų ir nuo įvairaus stiliaus skarų perkelti piešiniai. Tropinės gėlės jau seniai okupavo visas mados sritis, tad šiais metais galėsime džiaugtis ir nauju maudymosi kostiumėliu su visų taip garbinama „Monstera“ ar žaviuoju kaktusu.

„Retro“ – šiais metais valdo 80‘s

Kai mados pasaulis sukasi ratu ir nuolatos atgaivina mūsų tėvų ar senelių sukurtas mados tendencijas visai nenuostabu, kad ir „Retro“ maudymosi kostiumėliai kasmet patenka į populiariausių sąrašus. Taigi, šiemet čia karaliauja viskas, kas buvo sukurta aštuoniasdešimtaisiais: aukštas kelnaičių liemuo ir aukštai kirpta klubų linija, kas beje vizualiai susiaurina liemenį, šiek tiek išplečia klubus ir paslepia pilvuką, plonos juostelės, diržai ir visos kitos detalės. Jei ieškote ką derinti su šiais maudymosi kostiumėliais, jums puikiai tiks įvairių spalvų lacai, skaros ir siauri akiniai nuo saulės.

Į paplūdimį su mezginiais

Nėriniai madą jau užkariavo prieš keletą metų, o šiemet juos išvydome ir paplūdimio mados renginiuose. Žinoma, šie maudymosi kostiumėliai labiau skirti toms, kurios save išdidžiai vadina „fashionistomis“ ir skuba išbandyti visas siūlomas naujoves. Neretai nertas dviejų dalių maudymosi kostiumėlis atrodo išties provokuojančiai, nes trumpas tinklinis sijonėlis ir iš plonyčio tinklo pasiūtas viršus dengia tik mažą kūno dalį ir nėra labai patogus, ypač jei mėgstate iš širdies pliuškentis vandenyje ir šokinėti per bangas. Tačiau, jei ši tendencija jums labai patinka, tikrai galite surasti tą vienintelį, kuris atitiktų ir jūsų patogumo standartus.

Sportinis ir seksualus

Dizaineriai šiais metais siūlo itin didelį spalvų, raštų ir kirpimų pasirinkimą. Toms, kurios vertina ne tik gerą stilių, bet ir patogumą puikiai tiks sportinis maudymosi kostiumėlis. Sportinę paplūdimio uniformą galite rinktis tiek vientisą, tiek dviejų dalių, priklausomai nuo jūsų poreikių, su įvairiausiais raštais, iškirptėmis su užtrauktukais, uždaru viršumi ir aukšto liemens kelnaitėmis ar tiesiog minimalistinį vienos spalvos maudymosi kostiumėlį. Beje, gana populiaru neprisirišti prie vieno kostiumėlio ir maišyti dalis, iš to ką turite savo spintoje, tad tereikia pasitelkti fantaziją ir susikursite visai naują derinį savo vasaros šėlionėms.

Mėgstančioms išsiskirti – „Carmen“ stilius

Ispanija žavi visą pasaulį savo temperamentinga kultūra ir nuostabia gamta, taigi 2019 metų maudymosi kostiumėlių mados tendencijose labai ryškus „Carmen“ stilius. Tai unikali viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis su nuleistais pečiais, dekoruota kutais, gėlių raštais, šniūreliais ir nėriniais. Tačiau apatinė dalis išlieka įprastų kirpimų – „Retro“ stiliaus paaukštinto liemens kelnaitės, šortukai, kelnaitės su juostele ir kt. Prie tokio pasirinkimo jums puikiai derės ilgas lengvas paplūdimio sijonas, o jei norite atrodyti išties prabangiai, rinkitės šviesios spalvos plačias kelnes, į plaukus įsipinkite spalvingą skarelę ir užsidėkite didelius akinius nuo saulės. Garantuotai pavergsite visų dėmesį!

Subtilios detalės – maudymosi kostiumėliai su juostelėmis

Kaip ir praėjusiais metais, 2019 vasarą drąsiai galite rinktis tiek vientisą, tiek dviejų dalių maudymosi kostiumėlį dekoruotą įvairiausiomis juostelėmis. Suvarstyta gili iškirptė ar juostelėmis apjuostas liemuo, o galbūt kelnaitės, kurių šonai susiriša – viskas tinka, rinkitės tai, ką labiausiai mėgstate. Paplūdimio apranga puošta juostelėmis atrodo išties išskirtinai ir seksualiai – apnuogintas, bet tuo pat metu ir šiek tiek pridengtas įdegęs kūnas gali išvesti iš proto bet ką.

Maudymosi kostiumėliai pagal figūros tipą

Tarp viso chaoso, kurį siūlo galybė mados namų išsirinkti tą vienintelį gali būti nemenka užduotis, o taip pat nepamirškite, kad neverta pasiduoti akimirkos žavesiui – svarbu pirkti gerai apgalvojus ir žinant, jog būtent šis maudymosi kostiumėlis jums ne tik patinka, bet ir puikiai tiks jūsų figūros tipui. Įsigijus tinkamą maudymosi kostiumėlį lengvai paslėpsite trūkumus, kurių nemėgstate ir išryškinsite visus savo privalumus. Skaitykite straipsnį „Maudymosi kostiumėliai pagal figūrą: šią vasarą visos galite atrodyti stulbinančiai“ ir sužinokite daugiau įdomių gudrybių.