Moterų gyvenimas šiomis dienomis kupinas ne tik drąsos, stiprybės ar žavesio, bet ir begalės mažyčių gudrybių. Tikrai ne visos turime laiko kiekvieną dieną plušėti sporto salėje, o jeigu ir turime, bet jį skiriame malonesnei veiklai, nevertėtų dėl to nerimauti, nes mes puošiame kūną savo vidumi, charakteriu ir charizma. Tad sugrįžkime prie moteriškų gudrybių, viena kurių – figūrą formuojantys ir liekninantys apatiniai, kurie padės jums išryškinti figūrą ir paslėpti tai, ko joje nemėgstate.

Į kokius klausimus turite atsakyti prieš pasirenkant liekninančius apatinius?

Kai svarstome pirkti ar nepirkti kokį nors rūbą, visada sau užduodame keletą klausimų. Tas pats galioja ir norint įsigyti patogius, kokybiškus ir jūsų figūrai puikiai tinkančius liekninančius apatinius. Taigi svarbiausi klausimai ir atsakymai!

Ką norite paslėpti ar pakoreguoti?

Kad nepasimestumėt tarp milžiniško figūrą formuojančių ir liekninančių apatinių pasirinkimo, prieš juos renkantis verta gerai apgalvoti, ką ketinate paslėpti, o ką išryškinti. Būtent tai padės apsispręsti, kas jums labiausiai tiks – galbūt jums reikia formuojančių šortukų, o gal daug praktiškesnis sprendimas būtų suknelė arba bodis?

Liekninantys apatiniai

 

Kada ketinate vilkėti liekninančius apatinius?

Turbūt žinote taisyklę, kad prieš įsigyjant naują rūbą, reikia sugalvoti bent 3-5 derinius su juo ir jau turimais drabužiais, jog pirkinys išties būtų naudingas. Labai panašiai vertėtų elgtis ir prieš perkant figūrą koreguojančius apatinius – gerai apgalvoti prie kokių rūbų juos vilkėsite. Nuo to priklausys jūsų pasirinkimas, pavyzdžiui, jei dažniausiai dėvite kelnes, figūrą formuojanti apatinė suknelė greičiausiai nebūtų toks praktiškas pirkinys kaip šortukai, kelnaitės, bodis ar korsetas.

Ar žinote, kokios kompresijos ir dydžio liekninantys apatiniai jums tinkamiausi?

Jei tenorite mažos korekcijos, pavyzdžiui, kad prigludusi suknelė atrodytų nepriekaištingai ir jos nesugadintų ne tik keletas papildomų kilogramų, bet ir ne vietoje atsiradęs pilvukas, moteriško ciklo metu, jums puikiai tiks silpniausios kompresijos apatiniai.

Jie nesumažins kūno apimčių, tačiau išlygins figūros linijas, paslėps nedidelius trūkumus ir tikrai gerai užmaskuos nepageidaujamas apatinių siūles. O puikiausia, kad tai itin praktiškas sprendimas, kadangi jie itin gerai tiks kasdieniam dėvėjimui.

Norint pakoreguoti savo figūrą, paslepiant problemines jos vietas, ir turėti plokščią pilvuką, vertėtų rinktis vidutinės kompresijos apatinius. Jie bus nepakeičiami tiek dėvint kasdien, tiek išskirtinėmis progomis.

Siekiant didesnių pokyčių, galite įsigyti stiprios kompresijos apatinius, kurie sulieknins kūną net 1-2 dydžiais. Svarbu nepamiršti, kad jie nėra skirti kasdieniam dėvėjimui, tad juos rekomenduojama rinktis ypatingomis progomis.

Kūno formas koreguojančių apatinių dydis be galo svarbus, kadangi išsirinkus per didelius šie neteks savo funkcijos, o dėvint per mažus jausite diskomfortą, nes apatiniai gali imti raukšlėtis ar net įsirėžti į odą. Taisyklė, kaip tinkamai pasirinkti figūrą formuojančių ir liekninančių apatinių dydį, labai paprasta – rinkitės drabužių, kuriuos dėvite, dydį ir tikrai neturėtų kilti jokių problemų.

 

Geriausi liekninantys apatiniai pagal kūno tipą. Problematiškos kūno vietos

Gerai pažįstant savo kūną ir žinant savo figūros tipą, išsirinkti didžiausią naudą teikiančius liekninančius apatinius bus išties paprasta.

Sėdmenys ir šlaunys

Moterims, kurios turi kriaušės formos figūrą, dažnai kyla klausimas – kaip vizualiai sumažinti klubų ir sėdmenų apimtis, suteikiant kūnui daugiau balanso. Norint išspręsti šias nedideles problemas, jums puikiai tiks liekninantys šortukai iki liemens ar šiek tiek paaukštinu liemeniu bei tamprės.

Šio tipo figūrą turinčioms moterims nerekomenduojama rinktis liekninančių marškinėlių, kadangi jie gali imti kilti į viršų, taip pat nepatogumų gali sukelti bodis ir kelnaitės, įsirėždamos ties apačia. Tačiau, jei visgi labai norite išbandyti liekninantį bodį, galite rinktis tokį, kurio apačioje vietoj įprastų kelnaičių yra šortukai.

Liekninantys šortukai

Liemuo

Dažniausiai liemenį išryškinti norisi stačiakampio ir obuolio formos figūrą turinčioms moterims. Taigi stačiakampio figūrai puikiai tiks bodis arba apatinė suknelė, kuri pabrėš jūsų liemenį, tačiau vertėtų atsisakyti kelnaičių bei šortukų žemu ir paaukštintu liemeniu, kadangi šie apatiniai gali smukti, o tokiu atveju išryškėtų liemens srityje esantys apvalumai.

Na, o obuolio formos figūros moterims, siekiančioms paryškinti savo liemenį, tikrai nuostabiai tiks bodis, apatinė suknelė, kelnaitės ir šortai stipriai padidintu liemeniu. Tačiau, prieš perkant figūrą liekninačias tampres arba šortukus žemu ar vos vos paaukštinu liemeniu, vertėtų gerai pagalvoti, kadangi šiems ėmus smukti, gali išryškėti apvalumai pilvo srityje. Taip pat galite išbandyti formuojančius marškinėlius arba pilvo juostas.

Apatinė suknelė

 

O gal tiesiog norisi išryškinti smėlio laikrodžio figūrą?

Smėlio laikrodžio figūrą turinčioms moterims dažniausiai nereikia nieko slėpti, kadangi toks kūno sudėjimas itin proporcingas, tad belieka išlyginti ir paryškinti jau turimas formas. Tai tikrai padės padaryti figūrą formuojantis bodis su šortukais ir liekninančios suknelės. Šiam figūros tipui ne visada tinka kelnaitės ar šortukai aukštu liemeniu, kadangi jie gali smukti, bei marškinėliai (dėl kilimo į viršų).

Liekninantis bodis

 

 

Tinkamai pasirinkti figūrą formuojantys apatiniai padės

Jei niekada nedėvėjote liekninančių apatinių, išryškinta figūra, paslėpti kilogramai ar net keletu dydžių sumažėjusi apimtis gali skambėti kiek neįtikėtinai, tačiau jie ne tik pabrėš jūsų eleganciją, bet ir suteiks neįtikėtiną komforto jausmą, ką beveiktumėte.

Atrodyti liekniau akimirksniu

Tiek silpnos, tiek stiprios kompresijos kūno formas koreguojantys apatiniai padės jaustis žaviai ir tuo pat metu patogiai. Nebereikės jaudintis dėl neįtraukto pilvuko draugų nuotraukoje ar tiesiog nelygių kūno linijų. Mes, moterys, dažniausiai sau esame didžiausi kritikai ir, nors kitiems galime atrodyti gražios it deivės, visada rasime trūkumų savo kūne. Tad kam save varginti neigiamomis mintimis, jei akimirksniu galime atrodyti taip kaip norime.

Išvengti įprastų apatinių siūlių dėvint aptemptus drabužius

Per filmus dažnai regime be galo romantiškus, o gal ir kiek komiškus momentus, kai merginos į pasimatymą ar į miestą išeina nedėvėdamos kelnaičių. Tai atrodo lyg lengvabūdiškas nuotykis ir tuo pat metu visai praktiškas ėjimas, gelbstintis nuo nepageidaujamų apatinių siūlių, kurios neretai matosi dėvint itin prigludusius drabužius. Tačiau, kad ir kaip smagu būtų žiūrėti tokias scenas, tai greičiausiai nei patogu, nei higieniška. Tad nuo niekam nereikalingų siūlių, kurios gadina nepriekaištingą įvaizdį, jus išgelbės figūrą koreguojantys apatiniai.

Liekninanti suknelė

 

 

Labiau savimi pasitikėti

Vienas maloniausių jausmų – laisvė. Laisvė judėti, gerai jaustis, bendrauti ir atsipalaiduoti. O jei tuo pat metu galime patikti pačios sau, tai absoliučiai nuostabu. Liekninantys apatiniai suteikia būtent tokią laisvę, kuri padeda dar labiau pasitikėti savimi. Juk nebereikia sukti galvos dėl ne taip atrodančių klubų, sėdmenų ar liemens. Tad ne veltui vieną kartą kokiai nors šventei įsigijus formuojančius apatinius, jau kitą dieną ieškome tokių pat kasdienių apatinių, nes o kam nepatiktų jaustis it karalienei kiekvieną dieną?

 

Dažnai užduodami klausimai apie liekninančius apatinius

Prieš renkantis kūno formas koreguojančius apatinius kyla daug klausimų ne tik apie dydį, kompresiją, bet ir apie daugybę kitų dalykų, pavyzdžiui, kada galima dėvėti tokius apatinius, kada negalima ir panašiai. Štai keletas pačių populiariausių klausimų.

Ar figūrą formuojančius ir liekninančius apatinius galima vilkėti miegant?

Nors silpnos ir vidutinės kompresijos kūno formas koreguojantys apatiniai tinka kasdieniam nešiojimui, miego metu būtina užtikrinti, kad nesutriktų kraujotaka ir kūnas pailsėtų, tad geriau rinkitės laisvo kirpimo apatinius.

Ar figūrą koreguojančius apatinius galima vilkėti sportuojant?

Pirmiausia, visada turite klausyti savo kūno, atsižvelgti į savijautą sportuojant su įprastais ir liekninančiais apatiniais. Užsiimti aktyvia veikla su figūrą formuojančiais apatiniais tikrai galima, bet rekomenduojama rinktis sportui pritaikytus šortukus ar tampres.

Liekninančios tamprės ir pėdkelnės

Ar liekninančius apatinius galima vilkėti nėštumo metu?

Nėštumo metu labai svarbu užtikrinti tinkamą organizmo veiklą, o liekninantys apatiniai miego metu gali sutrikdyti kraujotaką dėl savo tamprumo. Tad juos geriau rinktis pasibaigus nėštumui.

Ypač plačiame mūsų formuojančių apatinių asortimente rasite marškinėlius, liekninančias kelnaites ir šortukus, apatines sukneles, triko, korsetus bei šlaunų juostas. Natūralūs audiniai, platus spalvų ir dydžių pasirinkimas padės išsirinkti tinkamiausius figūrą formuojančius apatinius internetu jau šiandien!