Kai moteris žygiuoja gatve it podiumu ir viliokiškai šypsosi, gali būti, kad šiandien ji dėvi naujus apatinius! Tai mūsų, moterų, uniforma ir dieną, ir naktį. Ji suteikia pasitikėjimo savimi, žavesio ir garantuotai gali pakelti nuotaiką, suradus tas vieninteles kelnaites, kurių seniai ieškojome.

Žinoma, yra ir kita pusė – patogumas. Renkantis naujas kelnaites be galo svarbu, kad patiktų ne tik jų modelis, bet ir tipas, stilius, gerai tiktų dydis. Dėvint netinkančius apatinius, jie gali įsirėžti į odą, ją nutrinti ir sukelti dar daugiau nepatogumų.

Tad šį kartą pasikalbėkime apie apatines kelnaites – ką reikėtų žinoti apie skirtingus jų tipus? Kokias geriausia rinktis – seksualiuosius stringus, šortukus, o gal visų taip liaupsinamas besiūles kelnaites?

Patogi kasdienybė

Laiko patikrintos klasikinės kelnaitės

Šiai kategorijai galime priskirti „Bikini“ ir tiesiog klasikinio tipo kelnaites, kurių šonai, tiksliau vietos, skirtos kojoms yra nukirptos gana aukštai. Dažniausiai jos pilnai dengia užpakaliuką, tačiau apnuogina klubus, todėl puikiai vizualiai prailgina kojas.

Apatinių modelių detalės gali būti labai įvairios: nuo storų juostelių šonuose ir minimalistinio audinio, iki plonyčių juostelių ir vos kūną dengiančių nėrinių. Klasikiniai apatiniai pasižymi patogumu, tinka įvairių tipų figūrai ir, žinoma, negalime nepaminėti, kad itin traukia vyrų akį, kadangi nuostabiai pabrėžia klubų liniją. Gi klasika niekada nenuvilia!

Šortukai – patogumo čempionai

Pilnai užpakaliuką ir klubus dengiančios kelnaitės dažniausiai būna pažeminto liemens, tačiau, žinoma, gerai paieškojus, rasite ir su aukštesniu juosmeniu, jei mėgstate būtent tokius apatinius. Šortukų tipo kelnaitės yra be galo patogios, tinka dėvint laisvesnio kirpimo aprangą ar tiesiog vaikštinėjant po namus su lengvučiais marškinėliais.

Tiesa, verta paminėti, kad šortukai ne itin tinka žemo ūgio moterims, kurios turi platesnius klubus.

„Tanga“ – ieškančioms aukso viduriuko

„Braziliško“ tipo kelnaitėms priskiriami apatiniai turi siauras juosteles šonuose ir pilnai arba ¾ dengia užpakaliuką. „Tanga“ kelnaites rasite tiek žemo, tiek aukšto juosmens, tad tikrai galėsite pritaikyti savo figūrai. Šio tipo apatiniai iš dalies gali priminti klasikines kelnaites arba stringus, ypač tie, kurie dengia tik dalį užpakaliuko.

Apie patogumą kalbėti šiek tiek sudėtinga, kadangi dažniausiai tai priklauso nuo kūno sudėjimo. Tačiau tikrai galime sakyti, kad jos gana seksualios ir turėtų patikti moterims ieškančioms aukso vidurio – nenorinčioms nei per daug apsinuoginti, nei uždengti visų savo figūros privalumų.

Pačios mėgstamiausios

Stringai – seksualumo klasika

Kelnaitės stringai visų gerai atpažįstamos iš to, kad užpakalinėje dalyje turi tik ploną juostelę, o priekis dažnai skiriasi – jis gali būti maksimaliai uždaras arba dengti tik nedidelį trikampėlį, priklausomai nuo modelio, šios kelnaitės gali būti žemo arba aukšto liemens.

Be galo seksualiais apatiniais tituluojami stringai yra ir labai praktiški, mat itin tinka dėvint aptemtus drabužius. Jie neleis sugadinti jūsų įvaizdžio ant rūbų išryškėjusiais nelygumais, kai norėsite pasipuošti savo mėgstamiausiais džinsais ar pademonstruoti nuostabias kojas, dėvint šortukus. Šie apatiniai puikiai tiks renkantis tiek šventinę, tiek kasdienę aprangą ir tikrai jūsų nenuvils, veikiau jausitės gražiai bei patogiai, lyg deivė.

Besiūlės kelnaitės, arba tai ko seniai laukėme

Gyvename išties nuostabiais laikais, kai galime suderinti komfortą ir estetiką. Būtent šie žodžiai puikiai tinka besiūlių kelnaičių apibūdinimui. Tai lazeriu kirpti apatiniai, neturintys nė vienos siūlės! Gi būtent kelnaičių siūlės dažniausiai tampa problema, siekiant suderinti mėgstamą aprangą ir apatinį trikotažą.

Štai jie – besiūliai apatiniai, pakeitę moterų kasdienybę. Jie puikiai tiks dėvint įvairius drabužius ir net sportuojant su seksualiai prie kūno prigludusiomis tamprėmis. Beje, šios kelnaitės turėtų patikti minimalistinę stilistiką vertinančioms moterims.

„Hipster“ kelnaitės – daugiau gyvenimo spalvų

Tai žavūs apatiniai, dažniausiai turintys pažemintą liemenį, kurių viršutinė linija baigiasi ties klubais. Kita šių apatinių ypatybė – dažnai jie būna puošti išskirtiniais ir spalvingais raštais, taigi puikiai tinka ir dėvint namuose, ir keliaujant ar leidžiant laiką gamtoje, kai nenorite seksualių nėrinių ar kelnaičių su plonutėmis juostelėmis.

Su „Hipster“ tipo kelnaitėmis ne tik jausite 100 % komfortą, bet ir labiau atsipalaiduosite bei atskleisite savo žaismingąją asmenybės pusę!

Išskirtinės

„Push up“ tipo kelnaitės, arba tobulas užpakaliukas

Tai sėdmenis formuojantys apatiniai, kuriuos turbūt turi beveik visos pasaulio moterys. „Push up“ kelnaitės tinka ir kasdieniam dėvėjimui, ir norint nepriekaištingai atrodyti svarbios šventės metu. Jie tikrai jūsų nenuvils – padidins, pakels, sustangrins ir suapvalins užpakaliuką, tad jausitės dar gražesnė ir žavesnė.

Labai svarbu išsirinkti tinkamą dydį, nes apatiniams esant per mažiems, kelnaitės gali įsirėžti į odą ir sukelti nemažai nepatogumų, o pasirinkus per didelius apatinius, jie tiesiog neatliks savo funkcijos, kadangi tinkamai neaptems kūno linijų.

Koreguojančios kelnaitės, kurios nuostabiai išryškins tavo kūno linijas

Šio tipo kelnaites galime įrašyti visai greta „Push up“ apatinių, nes abiejų tikslas gana panašus – išryškinti ir pakoreguoti kūno linijas. Skirtumas tas, kad „Push up“ kelnaitės formuoja užpakaliuką, o kitos – visas kūno linijas, įskaitant pilvuką ir klubus.

Koreguojančių apatinių būna labai įvairių, tiek aukšto, tiek žemo liemens, šortukų, įprastų kelnaičių ir kt. Ypač plačiame mūsų formuojančių apatinių asortimente rasite natūralių audinių, įvairių spalvų ir dydžių pasirinkimą, kuris padės išsirinkti tinkamiausias figūrą formuojančias kelnaites internetu.

Renkantis tokias kelnaites taip pat be galo svarbu atrasti tinkamiausią dydį, kad galėtumėte išnaudoti visą jų funkcionalumą ir patenkinti savo lūkesčius.

Daugiau apie kūną formuojančius apatinius skaitykite mūsų straipsnyje „Liekninantys apatiniai: viskas, ką turite apie juos žinoti“.

Sportiniai apatiniai – aktyviam gyvenimui

Sportinės kelnaitės visada pasižymi išskirtiniu patogumu, nes aktyviai leidžiant laiką privalote jaustis kuo laisviau. Šio tipo apatinės kelnaitės gali būti labai įvairios: šortukai, klasikinės, besiūlės ir kt. Dažniausiai jos neturi įmantrių papuošimų, nes privalo tarnauti komfortui, bet tai tikrai nereiškia, kad nerasite ypatingų ir išskirtinių modelių.

Neretai jos gali būti dėvimos ir kaip viršutinis drabužis, pavyzdžiui, žaidžiant paplūdimio tinklinį. Tad prieš renkantis sportinius apatinius gerai pagalvokite – po kokiais rūbais ir kur dažniausiai juos vilkėsite, o kai atsakysite į šiuos klausimus, tikrai be didelio vargo išsirinksite sau tinkamiausius.

Tiesa, perkant sportines kelnaites būtinai atkreipkite dėmesį į vidines siūles, nes kūnui judant ir prakaituojant jos gali sukelti nepatogumų.

Pikantiškiausios

Seksualios kelnaitės – gyvenimo įvairovei

Moterų gyvenime yra vieta patogumui, jaukumui ir yra vieta seksualumui! Taip, seksualios kelnaitės dažnai gali būti ne itin patogios, nes jas kuriant akcentuojamas vaizdas, o ne komfortas. Tačiau, gi gyvename vieną kartą, negi negalime paįvairinti savo kasdienybės nėriniais, plonutėmis juostelėmis ar tik iš permatomo tinklo pasiūtais apatiniais?

Na, apie tai, kad vyriškąją lytį šio tipo kelnaitės verčia iš kojų, turbūt nereikia nė kalbėti. Taigi, gundantys apatiniai tiks norint paįvairinti gyvenimo kasdienybę ar miegamojo žaidimus. Būtų nuodėmė bent vienų tokių neturėti!

Atviros kelnaitės – drąsioms avantiūristėms

Tai išties išskirtiniai apatiniai, kurie nedengia intymių vietų, priešingai – palieka jas atviras. Šios kelnaitės tikrai puikiai tiks intymioms miegamojo akimirkos ir neabejotinai sužavės jūsų antrąją pusę. Jei ieškote ko nors naujo ir kaitinančio – atviros kelnaitės būtent jums. Tikrai rasite įvairiausių spalvų ir modelių, taigi galėsite išsirinkti tai, kas labiausiai patiks.

Drovumą į šalį ir pirmyn!

Apatinius rinkitės atsakingai, gi jie kiekvieną dieną arčiausiai mūsų kūno, taigi svarbus ne tik grožis, bet ir patogumas, o visų geriausia atrasti aukso viduriuką – kur dera komfortas, jaukumas ir dizaino subtilumai.