Tikriausiai niekam ne paslaptis, kad po gimdymo moters kūnas pasikeičia, ir tikėtis, jog gimus vaikučiui buvusios formos labai greitai sugrįš, tikrai nereikėtų. Todėl dauguma moterų ieško papildomų priemonių, padedančių patobulinti figūrą, pasirūpinti grožiu bei sveikata. Viena iš tokių priemonių – figūrą formuojantys apatiniai, kuriuos rasite e-parduotuvėje „Intymi pagunda“. Tai kelnaitės, marškinėliai, korsetai, kurie padės sumažinti pilvą, suformuos sėdmenis bei šlaunis ir kitaip pakoreguos po gimdymo pakitusias jūsų kūno apimtis.

Moters kūnas unikalus tuo, kad savyje gali 9 mėnesius auginti naują gyvybę ir atėjus laikui padovanoti pasauliui jau susiformavusį žmogų. Tačiau gimdymo procesas ne tik skausmingas, bet ir paliekantis po savęs pokyčius, kuriems pašalinti moteriai prireikia kartais ir nelabai trumpo laiko.

Kaip patobulinti figūrą po gimdymo?

Šis klausimas tikriausiai kamuoja praktiškai visas neseniai vaikelio susilaukusias moteris. Istoriniai šaltiniai rodo, kad siekdamos susigrąžinti dailias kūno linijas bei sveikatą, moterys jau šimtmečius naudojo pogimdyvinius kūno formavimo drabužius. Pagrindinė jų paskirtis buvo padėti atstatyti Diastasis Recti – dažną būklę po gimdymo, kai nėštumo metu išsiskiria pilvo pusės. Tačiau kelnaitės ar korsetas taip pat palengvina patinimą po gimdymo, nes švelniai priglundantys formuojantys drabužiai apgaubia gimdyvės pilvą, suspaudžia kraujagysles ir kapiliarus, padeda išstumti skysčius. Atitinkami formuojantys apatiniai suteikia papildomą paramą stuburui, kurios reikia žindant, ir padeda sumažinti kojų bei nugaros spaudimą.

Tačiau kokius apatinius rinktis, kai aplinkui tokia gausi pasiūla? Trumpai aptarkime pačius populiariausius.

Korsetas po gimdymo

Tai pati seniausia figūrą koreguojanti priemonė, padedanti palaikyti pilvo raumenis ir gelbstinti nuo suglebusios, minkštos bei neelastingos odos. Taip pat suformuojanti sėdmenis ir suspaudžianti pilvo apačią. 

Tai 100 % efektyvi ir patogi priemonė susigrąžinti figūrai po gimdymo. Dauguma moterų korsetą renkasi todėl, kad jį patogu nešioti ir padeda pasiekti puikių rezultatų per optimalų laiką. Korsetas tvirtai priglunda prie kūno, tačiau nevaržo judesių, nesmunka, nesiglamžo. Tereikia išsirinkti sau tinkantį ir prisitaikyti prie savo unikalios figūros.

Kelnaitės po gimdymo

Tai gali būti tiek kelnaitės, tiek šortai, o nuo įprastų apatinių jie skiriasi tuo, kad gaminami paaukštintu liemeniu, kuris apspaudžia pilvą ir atlieka raumenų palaikymo funkciją. Figūrą koreguojančios kelnaitės ir šortai padeda jaustis bei atrodyti geriau nes: 

  • net 1 ar 2 dydžiais sumažina kūno apimtis; 
  • suspaudžia pilvą; 
  • suapvalina sėdmenų zonas;
  • suformuoja gražias šlaunų linijas.

Tokie apatiniai tiks ir patiks toms, kurios nenori labai susiveržti, kadangi jų poveikis šiek tiek silpnesnis nei korseto. Tačiau nešiojant 2-3 mėnesius po gimdymo, jie padeda atstatyti pilvo raumenų tonusą ir susigrąžinti dailias kūno linijas.

Kiti po gimdymo figūrą formuojantys apatiniai

Interneto parduotuvėje „Intymi pagunda“ galite rinktis iš gausaus ne tik kelnaičių asortimento, bet ir pasirinkti kitas sau tinkamas figūrą formuojančias priemones:

  • triko;
  • šlaunų juostas;
  • marškinėlius;
  • sukneles;
  • kombinezonus. 

Visų šių priemonių paskirtis – padėti jums ne tik atrodyti, bet ir jaustis tobulai kiekvieną dieną ar jums svarbiomis progomis.

Svarbu išsirinkti tinkamo dydžio

Svarbu atminti, kad rinkdamosi apatinius po gimdymo, nesusiviliokite mažesniu dydžiu manydamos, jog tokie apatiniai dar labiau sulieknins. Tai netiesa. Su ankštais apatiniais jausitės nepatogiai, jie verš, įsirėš į odą, nuo ko gali atsirasti net pritrynimų bei kraujosruvų. Gimdymo metu jūsų kūnas ir taip patyrė didžiulį stresą, tad kam jam dar papildomai suteikti diskomfortą nepatogiais apatiniais?