Dažnai maudymosi kostiumėlių paieška tampa lyg kova, lydyma begalės atodūsių. Laimei, šį iššūkį galima padaryti ne tik įveikiamą, bet ir malonų! Tereikia pasitelkti keletą patarimų ir lengvai bei greitai išsirinksite formuojantį maudymosi kostiumėlį, kuris išryškins gražiausius jūsų figūros privalumus.

„Vienas didžiausių iššūkių plius dydžio moterims yra rasti mielą maudymosi kostiumėlį, kuris neatrodytų kaip ištrauktas iš močiutės spintos. Visos norime atrodyti ir jaustis puikiai, nesvarbu, kokia proga“, – Jodi Arnold, Eloquii plius dydžio rūbų parduotuvės dizaino skyriaus viceprezidentė.

Mes norime, kad moterys turėtų įvairovę ir visišką laisvę rinktis – juk geriausias maudymosi kostiumėlis yra toks, kuris jums yra patrauklus ir patogus. Būtent toks ir gali būti liekninantis maudymosi kostiumėlis.

Kūno linijas formuojantys maudymosi kostiumėliai – ne burtai, jie kardinaliai nepakeis jūsų kūno linijų. Tačiau tokie maudymosi kostiumėliai paslėps trūkumus ir pabrėš dailiausius privalumus. Besimėgaudamos saulės voniomis, galėsite atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl smulkmenų, nes atostogos ir yra skirtos linksmybėms ir poilsiui. Juk jūs to verta!

Išsirinkite gražiausią bei patogiausią liekninantį maudymosi kostiumėlį!

Maudymosi kostiumėliai aukštu liemeniu

Maudymosi kostiumėliai aukštu liemeniu

Ieškote didelio dydžio maudymosi kostiumėlio? Atkreipkite dėmesį į maudymosi kostiumėlį aukštu liemeniu. Tokio kirpimo kostiumėlis ne tik apglėbs viską, ką reikia, bet ir pavers jus paplūdimio žvaigžde! Maudymosi kostiumėliai aukštu liemeniu yra įkvėpti 1940-1960-aisiais vyravusios retro mados, tad su jais moterys atrodo itin stilingai.

Kitaip nei įprastos bikinio kelnaitės, kelnaitės aukštu liemeniu priglunda iki ploniausios jūsų liemens linijos, taip ją vizualiau dar labiau išryškindamos. Su tokiu maudymosi kostiumėliu, galite ramiai visą dieną leisti paplūdimyje – šokinėti per bangas, degintis, ar žaisti tinklinį – jūs atrodysite ir jausitės puikiai.

Norite vizualiai padidinti krūtinę? Prie vienspalvių maudymosi kelnaičių aukštu liemeniu rinkitės gėlių ar kitais raštais puoštas liemenėles. 

Maudymosi kostiumėlis aukštu liemeniu taps puikia alternatyva vientisam kostiumėliui. Jis ne tik vizualiai palieknins jūsų kūno linijas, bet ir atidengs daugiau odos, tad galėsite džiaugtis dailesniu įdegiu!

Plus size maudymosi kostiumėliai

Plus size maudymosi kostiumėliai

Dauguma maudymosi kostiumėlių gali būti plus size. Svarbiausia – mokėti sužaisti keliomis detalėmis, kad pasiektumėte liekninantį efektą.

Pavyzdžiui, jeigu jums labiausiai patinka vientisi didelio dydžio maudymosi kostiumėliai, atkreipkite dėmesį į tamsių spalvų arba vertikaliais dryžiais margintus maudymosi kostiumėlius apkūnioms.

Mėgstate raštais dekoruotus audinius? Rinkitės plus size maudymosi kostiumėlius, kurių centrinė dalis papuošta geometriniais motyvais. Moterims, kurios turi kriaušės formos figūrą, puikiai tiks marginta viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis. Priderinusi vienspalves maudymosi kelnaites aukštu juosmeniu, sukursite dailų, subalansuotą siluetą.

Maudymosi kostiumėliai didelei krūtinei

Maudymosi kostiumėliai didelei krūtinei

Norite optiškai sumažinti didelę krūtinę ir vizualiai paliekninti savo siluetą? Rinkitės tvirtą formą ir plačias petnešėles turinčias liemenėles. Nepamirškite ir spalvų svarbos. Rinkitės tamsesnę viršutinę dalį ir venkite stambių raštų. Taip jūsų pečių linija atrodys grakštesnė, o jūs – lieknesnė!

Svarbiausia, ką turite žinoti renkantis liekninantį maudymosi kostiumėlį

Vienoms gamta davė platesnius klubus ar didesnę krūtinę, kitoms – atvirkščiai. Kad ir kokios bebūtų jūsų kūno linijos, jos yra jūsų – vienintelės, nepakartojamos. Tad rinkdamosios liekninantį maudymosi kostiumėlį per daug nepameskite galvos dėl figūros formavimo. 

Svarbiausia – vilkėti tai, kas prie širdies ir su kuo jaučiatės savimi. Jūsų norai sutampa su šio straipsnio rekomendacijomis? Puiku! Ne? Irgi puiku! Visi kūnai yra nuostabūs – jie mus neša per gyvenimą įvairiausiomis aplinkybėmis, tad mylėkime save, juo labiau linksmai leisdamos laiką paplūdimyje!