Pasimatymų klasika – geras filmas, kuris gali baigtis itin maloniu naujos pažinties pratęsimu ar stiprių santykių nuotaikingu paįvairinimu. Gi kokia bebūtų vakaro pradžia – gardi vakarienė, malonus pasivaikščiojimas upės pakrante ar gaiviai kvepiančiu pušynu, girdint jūros ošimą, vakaro pabaigai reikia rasti jaukią ir pritemdytą vietelę, o tam puikiai tinka kinas.

Tikrai nebūtina keliauti į kino teatrą, kuriame jus sups žmonės, būsite įpareigoti filmui pasibaigus palikti salę, o ir repertuaro pasirinkimai ne visada tą dieną gali išpildyti jūsų romantiškus lūkesčius. Tad rinkitės malonų kino seansą dviese, namuose, paplūdimyje ar kur tik sugalvojate.

Aš pasidalinsiu savo erotiškiausių filmų dešimtuku, kuris jūsų tikrai nenuvils. O svarbiausia, tai nebus lėkšti romantiniai filmai, veikiau tokie, kuriuos ramiai galėsite siūlyti savo vakaro palydovui!

Taigi, įtraukiantys savo siužetu ir velniškai erotiški filmai!

1. THE DREAMERS / SVAJOTOJAI (2003)

1968 m. pavasaris Prancūzijoje – gatvėse vyksta mitingas, kur jauni žmonės aktyviai kovoja prieš Prancūzijos kinomatekos įkūrėjo Henri Langloiso atleidimą. Jaunuoliai drąsiai protestuoja gatvėse, stato barikadas. Tačiau didžioji filmo dalis vyksta viename, itin bohemiškame, Paryžiaus bute, už kurio langų girdisi, mirtį siejančių riaušių, sprogimai.

Į Paryžių studijuoti prancūzų kalbą ir žiūrėti filmus atvykęs amerikietis Metju visą savo laiką praleidžia kino salėje, kur susipažįsta su Teo ir jo seserimi dvyne Izabele. Šie pasirodo taip pat išprotėję dėl kino kaip ir Metju.

Vaikinas priima naujų bičiulių pasiūlymą pagyventi pas juos, kol tėvai atostogauja prie jūros. Tad prasideda romantiškas ir aistringas laikas, kai susipina alkoholis, meilė bei jaunatviškos svajonės. Vienoje lovoje miegantys dvyniai Teo ir Izabelė įtraukia Matju į keistas seksualines pinkles.

Vieną vakarą Teo sugalvoja nuobaudą svečiui – Metju turės jo akivaizdoje pasimylėti su Izabele.

Tai asmeniškiausias Bernardo Bertolucci filmas, persismelkęs seksualumu, nostalgija, aistra, poetiškumu ir intymumu.

2. VIKI, KRISTINA, BARSELONA (2008)

Filmo veiksmas vyksta nuostabiojoje Barselonoje, į kurią atostogų atskrenda dvi amerikietės – Viki ir Kristina. Pastaroji keliauja į karštąją Ispaniją, kad atrastų save, nes tiksliai nežino ką norėtų daryti su savo gyvenimu.

Viki yra gana griežtos moralės, tiki santuoka, o Kristina svajoja apie intriguojančius nuotykius. Taip merginos susipažįsta su ekstravagantišku, nuostabiai į lovą vilioti moteris sugebančiu, vietiniu menininku, su kuriuo į seksualines istorijas pasineria Kristina.

Vėliau ji susipažįsta ir su Chuano Antonijaus beprotiškai pavydžia ir lengvai išprotėjusia buvusia žmona. Galiausiai meilės ir aistros romanui atsiduoda visa trijulė – jie leidžia laiką, tapo, mylisi ir gyvena drauge.

Tai itin nuotaikingas, erotiškas ir ironiškas Woody Aleno darbas, prikaustantis ne tik aistringomis scenomis, bet ir nuostabiais Barselonos vaizdais bei puikia aktorių vaidyba.

3. LOVE AND OTHER DRUGS / MEILĖ IR KITI NARKOTIKAI (2011)

Tai romantiška istorija apie du visiškai skirtingus jaunuolius, plačių pažiūrų Megę ir lovelasą Džeimį, kuris į savo lovą tempiasi beveik kiekvieną sutiktą merginą. Jie susipažįsta visai netikėtai, o savo pirmąjį pasimatymą užbaigia aistringu seksu.

Nuotaikinga drama su erotiškais prieskoniais išties intriguoja, mat galime stebėti kiek neįprastą situaciją – tiek vaikinas, tiek mergina santykius palaiko tik dėl sekso ir nesiekia nieko daugiau.

Tačiau, žinoma, tai tik istorijos pradžia. Jausmai ima stiprėti, tad viskas komplikuojasi.

Prie ekrano prikaustys ir linksmos scenos, ir puikus aktorių duetas – Anne Hathaway bei žavingasis Jake Gyllenhaal.

4. LITTLE CHILDREN / MAŽI VAIKAI (2006)

3 Oskarams nominuotoje kino juostoje susikerta dvi itin stiprios siužeto linijos. Vienoje jų regime, kaip susipažįsta du panašaus amžiaus vaikus auginantys Sara ir Bradas. Iš pat pradžių jie susitikinėja visai nekaltai – leidžia popietes prie baseino, prižiūrėdami savo vaikus.

Užsimezgus stipresniam ryšiui, jie įsimyli vienas kitą, nepaisant to, kad abu turi šeimas. Bradas ir Sara stačia galva neria į juos užvaldžiusią aistrą – myli, mylisi, svajoja.

Tačiau kai abu supranta, kiek daug jie gali prarasti, šiam romanui iškilus į viešumą, situacija tampa dar sudėtingesnė.

Tai įtemptas, intriguojantis, gilus ir labai erotiškas filmas, analizuojantis svarbias santykių ir bendruomenės problemas.

O nuostabi puikiosios Kate Winslet ir charizmatiškojo Patrick Wilson vaidyba, šiam filmui tik prideda dar daugiau tikroviškumo ir kokybės.

5. ON THE ROAD / KELYJE (2012)

Šis filmas apie maištavimą prieš nusistovėjusią sistemą, vartotojiškumą ir apskritai, apie troškimą paimti iš gyvenimo absoliučiai viską. Tai pagal žymiojo amerikiečių rašytojo Džeko Keruaco romaną „Kelyje“ pastatyta juosta, nuostabiai atskleidžianti 1950 m. dvasią.

Čia yra viskas ko reikia: intriguojanti siužeto linija, nepriekaištingai ir išties atsidavusiai vaidinantys aktoriai, skanus ir ironiškas humoras, daug laisvės, erotikos, alkoholio ir sekso žaidimų.

Kino filme vaizduojama kelionė, kuri ir vysto siužetą bei veiksmą, jaunuoliai į kelią leidžiasi automobiliu, o ten sutinka įvairius žmones, skaito poeziją, diskutuoja, svaiginasi, taip protestuodami prieš esamą sistemą ir svajodami, kad jų kelionė niekada nesibaigs.

6. GIA / DŽIA (1998)

Įtraukiantis ir skandalingas filmas, pastatytas pagal amerikiečių supermodelio Gia Carangi gyvenimą, kurią įkūnija nuostabioji Angelina Jolie. Aktorė už vaidmenį net gavo Auksinį Gaublį ir buvo nominuota Emi. Tai intriguojanti ir prikaustanti juosta apie vieno pirmųjų supermodelių gyvenimo istoriją.

Filmas kupinas sukrečiančių jaunos merginos gyvenimo įvykių – narkotikai, alkoholis, seksas ir kiti laisvės bei maišto elementai. Gia savo karjerą pradeda pankuodama ir turi milžinišką įtaką mados pasaulyje, kurios išties net gerai nesupranta.

Taigi, įžymumas, pinigai, galia itin jaunos merginos kasdienybėje sumaišo visas kortas.

7. EYES WIDE SHUT / PLAČIAI UŽMERKTOS AKYS (1999)

Tai legendinė ir paskutinė genialaus režisieriaus Stanley Kubrick kino juosta, kurioje vaidina Nicole Kidman ir Tom Cruise, tuo metu, kai aktoriai ir realiame gyvenime buvo sutuoktiniais. Filme gausu erotiškų ir aistringų scenų, užgniaužiančių kvapą ir visai nenuostabu, kad jos atrodo įtikinamai, gi juose vaidino išties įsimylėję žmonės.

Juostoje tikrai išvysite daug elegancijos ir rafinuotumo, aistros, keršto, smalsumo, prabangos ir gana įdomią santykių analizę. Taip pat čia daug kvapą gniaužiančių sekso orgijų scenų, nuogo kūno ir įtampos.

Filmas prikausto savo siužetine linija, kurioje nuolatos jaučiamas intensyvumas, įspūdingu ir nepamirštamu muzikos takeliu bei puikia aktorių vaidyba.

8. THE BROKEN CIRCLE BREAKDOWN / LŪŽĘS GYVENIMO RATAS (2012)

Tai Belgijoje kurtas filmas, apie išskirtinę meilę iš pirmo žvilgsnio, sujungiančią gyvenimus ilgam. Eliza – tatuiruočių salono savininkė, ant kaklo išsitatuiravusi kryžių, tačiau labiau primenanti stiprią realistę, Didje – muzikantas, grojantis grupėje bandža, jis yra nepalenkiamas ateistas ir tuo pat metu naivus romantikas.

Kino juostoje tikrai netrūksta malonaus muzikos takelio, romantiškų ir itin erotiškų, net šelmiškų scenų. Eliza ir Didje ne tik įsimyli, bet ir sukuria šeimą, susilaukia dukrelės Meibilės.

Kadangi tai drama, vertėtų nusiteikti ne tik malonioms ir aistringoms akimirkoms, kurias puikiai suvaidina nuostabūs belgų aktoriai – Veerle Baetens ir Johan Heldenbergh.

Tačiau kaip ir kiekvienoje gražioje pasakoje nutinka tai, ko niekas negalėjo suplanuoti, nes tobulas gyvenimas nėra amžinas.

9. UNFAITHUL / NEIŠTIKIMOJI (2002)

Tai Adrian Lyne sukurtas erotinis trileris, kuris vaizduoja milžinišką aistrą, paglemžiančią viską ir visus. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad kino juosta apie tikrą gyvenimišką idilę: Edvardas, kurį įkūnija neblėstančio žavesio aktorius Richardas Gere, ir jo žmona Konė gyvena laimingą gyvenimą, turi namą priemiestyje, aštuonerių metų sūnų ir abipusį supratimą bei puoselėjamą meilę.

Tačiau netikėtas susitikimas su nepažįstamuoju Konės gyvenimą apverčia aukštyn kojomis. Įsiplieskusi aistra tampa stipria manija, o neplanuota pažintis perauga į intriguojantį meilės romaną.

Visą filmą lydi kvapą gniaužianti nežinomybė, prikaustančios aistringos scenos ir erotinis jaudulys.

10. CLOSER / ARČIAU (2004)

Kino juostoje su visu ansambliu gerai žinimų aktorių, tokių kaip Julia Roberts, Natalie Portman, Clive Owen ir Jude Law, galėsite stebėti gyvenimišką istoriją apie porų santykius, meilės žaidimus, išdavystes, aistrą ir kerštą.

Filme nuolatos persipina dviejų porų gyvenimai, herojai siekia išsilaisvinti iš nusistovėjusių rėmų, trokšta nuotykių ir jaudinančios aistros. Tampa nebeaišku kokia yra tikroji išdavystė – dvasinė ar kūniška.

Filme vaizduojama kaip užgimsta naujų, ką tik susipažinusių porų draugystė ir kaip vėliau ji nutrūksta. Tačiau viskas nėra taip paprasta, nes jų gyvenimai atrodo susieti įtampą keliančios meilės.

Tai išties erotiški, aistringi ir įtampos kupini filmai, kurie tikrai padės sukurti romantišką nuotaiką pasimatymo metu ar pakurstyti aistrą įprastą vakarą namuose. Tad nepamirškite pasipuošti žaviais apatiniais, nes po tokių jaudinančių scenų nežinia kokia laukia vakaro pabaiga.