Turbūt ne kartą girdėjote ar patys sakėte, kad drabužiai padeda atskleisti asmenybę. Ir išties, ką tik sutiktas žmogus nieko nežino apie tavo gerą širdį, aštrų protą ar subtilų humoro jausmą, tad šiuo atveju tave atstovauja rūbų eilutė. Ir kai atrodo, kad taip nutinka tik tada, kai išeini iš namų, o į juos sugrįžus ir nusirengus spintos lentynose paslepi savo raiškos būdus – pagalvok dar kartą.

Namuose visi būname pačia tikriausia savo versija, užmiršę visus socialinius vaidmenis ir kitus viešumos atributus. Taigi tai, ką dėvi intymiausioje aplinkoje, gali atskleisti pačių įdomiausių dalykų apie tai, kokia esi.

Galbūt tu ekstravagantiška vilioklė, kurios mėgstamiausias pasirinkimas – seksualūs naktinukai, o gal dievini jaukumą, todėl tavo nakties uniforma – švelnūs medvilniniai naktiniai ar ryškus chalatas?

Šį kartą papasakosiu apie tai, ką išduoda moteriški naktinukai, todėl suklusti derėtų ir vyrams, nes perskaitę tekstą, galėsite savo mylimosioms išrinkti nuostabiausią dovaną – jų asmenybę atskleidžiančius nakties drabužėlius.

Seksualūs naktinukai – ekstravagantiškoms vilioklėms

Tau nereikia, kad kas uždėtų karūną ant galvos, nes ji jau ten ir taip laikosi labai tvirtai. Mėgsti dėmesį, tad neslepi savo seksualumo nei leisdama laiką su draugais, nei sugrįžusi į miegamąjį. Pasak tavęs, už įdomų gyvenimą esame atsakingi patys, taigi nuobodžiai atrodyti net neketini. Ir visai nesvarbu, kokia diena buvo, sugrįžusi namo tu nenusiimi karūnos, kad ši dulkėtų kampe, priešingai – ir toliau visiems diktuoji savo taisykles. Jei tavo spintoje nėriniuoti naktinukai turi atskirą lentyną – tai tikrai tu.

Šilkiniai naktinukai – dievinančioms tvarką ir kokybę

Itin vertini kokybę visose gyvenimo srityse, o miegas tikrai nėra išimtis. Tad ruošiesi atsakingai – ilgai renkiesi tai, kas tiktų būtent tau. Turi gerą skonį ir pati tai žinai. Tavo namai nepriekaištingai tvarkingi, o jaukumą sukuria ne tik puikiai suderintos interjero detalės, bet ir nuolatos degančios žvakės. Tai tvirtovė, kur vyrauja taika ir ramybė. O kai prarandi pusiausvyrą, leidi laiką pati su savimi, skaitydama knygą, gulėdama karštoje vonioje ar maloniai įsitaisai kvepiančioje patalynėje su naujais šilkiniais naktinukais.

Intymi Pagunda (šilkiniai naktinukai Isabel Dark Blue)

„Triumph“ naktinukai – ištikimybė klasikai

Jei kas pasakė, kad neįmanoma ko nors įgyvendinti, tai buvai tikrai ne tu. Kai užsibrėži tikslą, sieki jo tol, kol laimikis būna tavo rankose. Esi nugalėtoja iš prigimties ir pasiduoti nė neketini. Mokaisi ne iš savo, bet iš kitų klaidų, kad visada būtum priekyje. Tu be galo stipri ir atsidavusi, tad visai nekeista, kad itin vertini ištikimybę. O kalbant apie miegamąjį, galbūt kai kam atrodo, jog suderinti tai, kas patogu, stilinga, modernu ir gražu – neįmanoma, tačiau tu tai dėvi kiekvieną naktį, eidama miegoti. Nes žinai, ką vilkėdama jautiesi geriausiai. Ištikima esi ne tik artimiausiems, bet ir neblėstančia klasika spinduliuojantiems prekės ženklams.

Intymi Pagunda (Triumph naktinukai)

Naktinukai su pakietinimais – estetikos gerbėjoms

Estetika ir grožis – du tavo gyvenimo palydovai. Dievini stebėti horizontą besileidžiant saulei ar mieste geriant kavą atidžiai nužiūrinėti senamiesčio architektūrą. Kolekcionuoji ne pašto ženklus, o vaizdus atmintyje ir visada žaviesi fotografais, pagaunančiais tą pritrenkiančią gyvenimo akimirką. Gerai save pažįsti ir puikiai žinai, kas geriausiai tau tinka, o grožio ir seksualumo, pasak tavęs, nebūna per daug. Kaip ir gyvenime, taip ir miegamajame nepraleidi progos dėvėti tai, kas išryškina dailias kūno linijas.

Intymi Pagunda (naktinukai su pakietinimais)

Patogūs naktinukai – jaukumo deivėms

Tavo vienas mėgstamiausių filmų „Užrašų knygelė“, kur bekeliautum, ausinėse skamba gyvenimiško turinio kupinos dainos, o sugrįžus į namus, tavo pirmas noras – maloni ir patogi apranga? Tu jaukumo deivė, kuri itin vertina komfortą ir paprastumą. Dažnai save palepini vakaru, kai apsirengi patogiausius naktinukus, susisuki į antklodę ir gerdama gardžią arbatą, žiūri filmus apie nuotykius bei keliones. O ir šiaip, labiausiai mėgsti savo miegamąjį, nes ten gali visiškai atsipalaiduoti po darbo dienos ar linksmybių.

Naktiniai marškiniai – žavingoms ir pašėlusioms

Nemėgsti princesių ir seksualumą tik kaip aptemtų drabužių derinį vertinančių merginų. Tu vilioklė, kuri vietoj suknelės ir tvarkingos šukuosenos daug mieliau renkasi džinsus ir suveltus plaukus. Daug keliauji ir mėgsti jaustis patogiai, tačiau net kopdama į kalnus sugebi būti žavinga. Esi labai užsispyrusi ir tai žino visi tave pažįstantys žmonės. Jei sugalvosi nušokti nuo olos į žydrą jūrą – tikrai taip ir padarysi, jei sumanysi išmokti kopinėti – jau po gero pusmečio skaičiuoti įveiktas viršūnes. Miegamajame tu tokia pat pašėlus kaip ir gyvenime: seksualiai atidengi kojas ir jaukiai susisuki į naktinius marškinius.

Intymi Pagunda (naktiniai marškiniai)

Naktinukai su chalatu – šilumos mylėtojoms

Jei kas pasiūlo keliauti atostogų drauge, laikai kumščius, kad tai būtų saulėti kraštai, nes dievini šilumą. Ji tau asocijuojasi su jaukumu, gera sveikata ir yra būtina, kad jaustumeisi puikiai. Kai visi kiti pavasario pradžioje jau vaikšto atsisegę paltus, o šalikus palikę namuose, tu neketini į spintą padėti net žieminių batų su kailiuku. Vaikystėje, visada įsitaisydavai žaisti ten, kur maloniai kutena saulės spinduliai. Niekas nepasikeitė ir šiandien – leisdama laiką namuose ar eidama miegoti ant naktinukų susisiauti stilingą chalatą.

Intymi Pagunda (naktinukai su chalatu)

Medvilniniai naktiniai – švelnioms svajotojoms

Esi tas žmogus, kuris išklauso draugus ir įsijaučia į jų problemas. Tu labai empatiška ir jautri asmenybė, todėl kartais pati juokiesi iš savęs, kai susigraudini žiūrėdama filmukus vaikams. Itin puoselėji savo namų atmosferą ir stengiesi, kad viskas atrodytų jaukiai bei šiltai. Dažniausiai renkiesi šviesias pavasario spalvas, o ir šį metų laiką mėgsti labiausiai. Ypač, kai ką tik sužaliavus medžiams, lyja šiltas pavasario lietus, o tu maloniai įsisukusi į švelnučius medvilninius naktinukus geri arbatą ir pravėrusi langą ne tik mėgaujiesi vaizdu, bet ir uodi atgyjančios gamtos kvapą.

Intymi Pagunda (medvilniniai naktiniai)

Ilgi naktiniai marškiniai – drąsioms ir laisvoms

Tu gerai save pažįsti ir žinai, kad tau svarbiausia laisvė. Kai pasitiki savimi, nuostabiausiai jautiesi ką tik pabudusi, gerdama kavą lovoje, su ilgais, it vakarinė suknelė, naktiniais marškiniais. Nemėgsti etikečių ir kitų sukurtų taisyklių, vertini natūralumą ir subtilų skonį. Esi spontaniška, tad į miegą žiūri kūrybingai, kaip ir į visą savo gyvenimą. Tu spinduliuoji drąsa ir gera energija, todėl į parduotuvę kitoje kelio pusėje, vien dėl smagumo, gali nueiti vilkėdama tik naktinukus.

Intymi Pagunda (ilgi naktiniai marškiniai)

Naktiniai maitinančioms arba tegyvuoja moteriškumas

Susilaukus vaikelio, dažnai gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom ir ištinka beprotiškai stipri meilė. Būti mama – ypatingas jausmas. Tiesa, svarbu nepamiršti, kad savo moteriškumą galite puoselėti nepaisant įtemptos dienotvarkės. Tai stebuklingas laikas, kai jūs spinduliuojate gėrį bei grožį.  O tai, kad maitinate kūdikį, tikrai nereiškia, kad negalėsite išsirinkti kokių tik norite naktinukų. Maitinančioms mamoms pritaikytų naktinių ir pižamų pasirinkimas itin platus.

Intymi Pagunda (naktiniai maitinančioms)

Naktinukai internetu – vertinančioms savo laiką

Kasdien gauname didelę dozę informacijos, nuo kurios, kartais net atrodo, susprogs telefonas. Tada mes lekiame į darbą, į vaiko darželį, į svarbų susitikimą, pietų su draugėmis, gaminti vakarienę ar tvarkyti namus, nes XXI a. moteris privalo turėti „supergalių” ir viską spėti. O be to, žinoma, ir puikiai atrodyti, sportuoti, turėti ne tik darbą, bet ir sielai malonią veiklą… Šį sąrašą galime tęsti be galo.

Nors „supergalių” neturime ir daiktų akimis judinti negalime, puikiai žinome, kaip sutaupyti laiką. Vietoj vaikštinėjimo su krūva daiktų po parduotuvę, renkamės pirkti internetu, kur galima įsigyti net ir tokį subtilų drabužį, kaip naktinukai. O pateikti detalūs aprašymai ir išmatavimai leidžia būti užtikrintai, kad pasirinkai teisingai.

Taigi, kaip ir žvelgdami į pasaulį, per jį suprantame save, taip ir mus supantys daiktai gali atskleisti daugybę dalykų apie mūsų asmenybę. Naktinukai ne išimtis, juk renkamės atsakingai, kad jaustumėmės lyg deivės.