Kalėdinis laikotarpis ypatingas tuo, kad būdami suaugę stebuklo jausmą turime susikurti patys. Tą padaryti padeda jaukūs rankų darbo namų papuošimai, ore tvyrantis mandarinų kvapas, pasivaikščiojimai pusnyse skendinčiu mišku, šventiškai spindinti eglutė ir su meile dovanojamos dovanos. Bet ar ne didžiausią pasitenkinimą suteikia brangiausio žmogaus laimė? O jei šįmet padovanotumėte kažką, kuo galėtumėte džiaugtis drauge? Pateikiame 7 dovanų idėjų dviem sąrašą.

Kvapniems žaidimams drauge

Šv. Kalėdų proga, kai šventinis lėkimas pagaliau nurimsta ir galite pasilepinti poilsiu namie, padovanokite sau išskirtinę šventę. Dovanos, ant kurių po eglute gali puikuotis jūsų abiejų vardai tai kūno kvepalai (dulksna), šildantys masažiniai aliejai ir kūno dažai, padedantys miegamajame sukurti ypatingą atmosferą. Pasinerkite į naujus potyrius, lydimus švelnių karamelės, šokolado ir kitų, apetitą žadinančių, kvapų.

kuno-kvepalai-afrodiziakas sildantis-masazo-aliejus 

 

Apatinis trikotažas

Seksualūs apatiniai – nepabostanti dovana. Kadangi gležni, nėriniuoti apatiniai neretai skirti džiuginti dvi poras akių, pats geriausias sumanymas – apatinį trikotažą rinktis drauge. Matuotis įvairių spalvų bei modelių apatinius, įsijaučiant į vis kitokį amplua, kol galiausiai išsirenkate jums abiem labiausiai patinkantį modelį – tai asmeninis, kraują kaitinantis „Victoria’s Secret“ šou.

seksualus-apatiniai-komplektas-svajoti seksualus-apatiniai-komplektas-svajoti-stringai


Kojines prilaikantys diržai

kojines-prilaikantis-seksualus-dirzasPikantiškumo seksualiems apatiniams pridedantis atributas – prisegamos kojinės, kurioms reikalingi kojines prilaikantys diržai. Patikėkite manimi tai dovana abiem! Kojines prilaikantis diržas nepastebimas po kasdienėmis ar puošniomis suknelėmis, bet apie jį išduoda mylimosios veidas, spindintis pasitikėjimu ir nakties laukimu, kai laimė nusegti diržą tenka Jam. Tokią dovaną renkantis kartu galite pasidalinti savo slapčiausiomis fantazijomis.

 

Miego akiniai

miego-akiniai-roziniaiKalbant apie slaptas fantazijas, miego akiniai – dvilypė dovana. Iš vienos pusės, ji prideda azarto tiems, kas mėgsta žaidimus miegamajame, iš kitos – tai nepakeičiamas pagalbininkas jautriai miegantiems: jei pro miegamojo langą nuolat skverbiasi šviesa, miego akiniai užtikrina kur kas ramesnį, gilesnį miegą ir geresnį poilsį.

 

 

 

Naktiniai ir pižamos

Kalbant apie miegą, naktinukai moterims vienas seksualiausių, arčiausiai kūno esančių drabužėlių. O kodėl Snieguolei Kalėdų proga nepasidabinus visu rinkiniu: seksualiais apatiniais, prisegtomis kojinėmis ir naktinukais?…

seksualus-moteriski-naktiniai seksualus-moteriski-naktiniai-visu-ugiu

Tuo metu ramų vakarą, kai už lango siaučia pūgos, jaukumą ir šilumą užtikrina pižamos. Pasirinkite patogias, viena į kitą panašias pižamas – tai tikrai jus pralinksmins kaskart, kai eisite miegoti. Tiesa, vyriška pižama su šortais – alternatyva tiems karštakraujams, kurie šiluma spinduliuoja už du.

medvilniniai-naktiniai vyriska-pizama-sortai

Chalatas

Prabudę šventinį rytą susisupkite į šiltą, minkštą chalatą. Chalatas – su ramiu laisvalaikiu, tingiais savaitgaliais ir atostogomis sietinas drabužis. Pasidovanokite sau šiluma apgaubiančią dovaną: storesnio audinio, tamsesnių spalvų vyriškas chalatas gali atrodyti išties solidžiai, o moteriški chalatai dažniausiai būna šviesūs bei žaismingi: su kapišonais ar net žvėrelių ausimis. Išsirinkite labiausiai jūsų asmenybes atspindinčius chalatus ir pasidžiaukite vienas kitu!

klasikinis-vyriskas-chalatas svelnus-moteriskas-chalatas

 
Svajonių įgyvendinimas

O jei susisupę į chalatus rytą pasitiktumėte Prahos senamiestyje, kalnų trobelėje arba besimėgaudami SPA malonumais? Viena didžiausių dovanų galimybė pakeisti aplinką, pabėgant nuo rutinos. Į visas keliones leiskitės dviese, nes niekas taip nesuartina, kaip laimingai besibaigiantys nuotykiai. Tiesa, nepamirškite ir išradingų dovanų: galite pasirūpinti kuponu kartu paskraidyti oro balionu, bilietais į vasarą vyksiantį festivalį arba vienas kitą pakviesti romantiškai vakarienei, kuri galėtų baigtis kvapniais žaidimais kartu…

aistringas-vakaras-dviese   

Darosi vis šalčiau ir šalčiau, tad pasidovanokite meilės sau abiem. Kas žino, gal Kūčių naktį prakalbinsite vienas kitame negirdėtus vilkus?…