Meilė su Valentino diena tikrai nesibaigia. Laikas galutinai ištirpdyti apledėjusias širdis – pasiruoškim svaigiam pavasariui kartu. Dabar geriausias laikas papildyti spintą jaudinančiomis apatinių spalvomis ir modeliais. Man kūno temperatūra jau pamažu kyla…

Intymų pavasarį pasitiksime net su 3 laimingaisiais, kurie savo istorijomis ištirpdys daugiausia širdžių. O visiems konkurso dalyviams suteiksime 15 % nuolaidą visoms nesumažintos kainos prekėms.

Konkursas baigtas!

Sveikiname laimėtojus:

  • 1 vieta ir 50 € čekis atitenka Justinui
  • 2 vieta ir 30 € čekis atitenka Dovilei
  • 3 vieta ir 15 € čekis atitenka Daliai

Kaip atsiimti prizus, pranešime el. paštu. 

Ačiū, kad pasidalinote savo istorijomis ir padėjote ištirpdyti sušalusias širdis! Kaip ir žadėjome, suteikiame 15% nuolaidos kodą: 

PLAY15

Kodas galioja iki 2018-05-10 23:59:59 visoms nesumažintos kainos prekėms, tad paskubėkite apsipirkti!

 

Kaip nustebinti mylimą žmogų?

Vakarienė dviese, bilietai į mėgstamą koncertą, masažas, kvepalai, savaitgalis ne namuose – atrodo, kad viskas jau išbandyta? Lengviau atsikvėpkite – tikrai ne! Nors dažnai pernelyg smarkiai sukame galvą, kaip šįkart nustebinti mylimąją ar mylimąjį, pamirštame, kad viskas yra kur kas paprasčiau, nes galiausiai visi norime tiesiog jaustis geidžiami, mylimi ir pastebimi.

Viena maža paslaptis – stebinkime mylimuosius be progos ir nesvarbu, kas tai – pavergsite jų širdis iš naujo. Tai ką daryti? Yra ir paprastesnių, ir originalių idėjų – pasižvalgykime!

1. Rankų darbo kuponai

Nežinau, ar gali būti kas nors asmeniškiau už paties sugalvotus kuponus. Kodėl? Nes kaskart tai bus labai individualu ir apgalvota – tik jūs žinote, kas jūsų mylimą žmogų daro laimingą iki kaulų smegenų. Pusryčiai į lovą du savaitgalius iš eilės, filmų naktis dviese su naminiais spragėsiais ir bučinių lavina, laisvadienis nuo buities darbų?

Intymi Pagunda (rankų darbo kuponai)

2. Amžinas koziris – apatinis trikotažas

Skamba kaip kažkas labai žinoma ir nuvalkiota? Bet ar dar vis neįsitikinot, kad moters spintoje apatinių drabužių niekada nebūna per daug? Be to, kiekviena mergina paslapčia dar labiau vertina laiką, kurį skyrėte liemenėlės paieškai, nes juk taip nejaukiai jaučiatės apatinių parduotuvėje. Tad seksualūs apatiniai, vyno, karališkos mėlynos, paslaptingos juodos ar gundančios raudonos spalvos…taip, tikrai sakome taip.

Intymi Pagunda (apatinis trikotažas)

3. Netikėtas raštelis

Pats geriausias laikas prisiminti mokyklą! Visai nebūtina kurti ilgų laiškų, bet galite parašyti kelis raštelius ir palikti juos skirtingose vietose: ant automobilio stiklo, kojinių stalčiuje, ant šaldytuvo durų, o gal įdėti į tuo metu skaitomą knygą?

Intymi Paguna (netikėtas raštelis)

4. Laukinė gamta namuose – pasimatymas palapinėje

Bohemiškos ir laukinės atmosferos mylėtojus pakvieskite į pasimatymą čia pat savo namuose, kambaryje surentę indėnišką palapinę, o maistą paserviravę ant žemės. Atmosferą įkūnyti padės gamtos garsų playlist’ai ir gaivūs namų kvapai ar smilkalai. Na o jei dar palapinėje lauks intymi dovana…nauji naktinukai po įsivaizduojamomis žvaigždėmis? Ak!

Intymi Pagunda (naktinukai)

 5. Asmeninis masažas

Masažo salonas gal ir nuobodoka mintis, bet gal pats metas įgyti naujų įgūdžių ir juos parodyti miegamajame? Tikrai neprašausite iš anksto pasirūpinę masažo kremu ir kvepiančiomis žvakėmis.

Intymi Pagunda (asmeninis masažas)

Ir tai tik kelios užuominos, kaip nustebinti mylimą žmogų, vėl suvirpinti širdį ir priminti, kodėl esate kartu. Nepamirškite, kad įsimylime dėl kiekvienos mažos smulkmenos! 🙂